2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنبلی دارم هفته پیش روز ۱۴ سیکل رفتم سونو واژینال و گفت فولی ۱۲ داری ، قرار بود امروز برم ببینم رشد کرده یا نه ، صبح کیت مکس زدم و دو خط تقریبا همرنگ شد، یه اقدام رفتم ولی دیگه سونو نرفتم. بنظرتون ممکنه کاذب باشه اون دو خط؟ اخه اصلا ترشح ندارم. ماه اولی هم هست که کیت میزنم

2728
دوستان شوهرم اومد خونه  بعدا میام بقیه پیاما رو میخونم

امیرعلی خیلی خوشحال شدم،امیدوارم بسلامتی گل پسرتو بغل کنی.😍🎆🎆🎆🎆🌹🌹🌹🌹🌹🏵🏵🏵💖💖💖💝💝💝💝🎇🎇🎇🎇💞💞💞💞

من تنبلی دارم هفته پیش روز ۱۴ سیکل رفتم سونو واژینال و گفت فولی ۱۲ داری ، قرار بود امروز برم ببینم ر ...

کاذب نیست، با توجه به اینکه هفته قبل فولی ۱۲ داشتی الان رشد کرده و موقع آزاد شدنشه دیگه‌. اقدام هاتون ادامه بده، سعی کن دو تا اقدام دیگه با فاصله ۱۲ تا ۱۸ ساعت داشته باشی. و بعد اگه کیتت هنوز کمرنگ نشده بود هر ۲۴ ساعت یک اقدام تا وقتی کمرنگ بشه. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلاااام  واااای مبارکههههههههه هر روز می اومدم چک میکردم ببینم باردار شدی یا نه! انشالله امی ...

کجا بودی بانو؟ چخبر؟ کی اقدام میکنی؟ 

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2740
وااااااااای امیرعلی نمیدونم از ذوق چی بگم خداروشکررررررررررررررررر صب بعد از نماز صبح بهت پیام دادم ...

پر از غلط😃

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ابان ماه..شوهر من تاحالا نخورده این ماه میخواد بخوره..نمیدونم چرا این ماه همش درد پریودی دارم ولی مو ...

اقدام داشتی؟

بنظرم ی بار عصاره بده یا بار پودر

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
کاذب نیست، با توجه به اینکه هفته قبل فولی ۱۲ داشتی الان رشد کرده و موقع آزاد شدنشه دیگه‌. اقدام هاتو ...

مرسی گلم که انقد با حوصله جواب میدی، پس به ترشح نداشتنم توجه نکنم؟ قشنگ خشکم موقع رابطه اذیت شدم

سلام دوستان رفتم بیبی خریدم در ضمن همتونم دعا کردن انشالله قسمت تک تکتون

امیر علی جون مبارکهههههههههه چقدر خوشحال شدم😍

ایشالله امیرعلی نشسته تو دلت😊

برای منم دعا کن🙏

2706