2733
2734
لوبیا ماه پیش روز ۱۰ فولی ۱۷ بود و روز ۱۲ آزاد شد یعنی تقریبا ۴۸ ساعت بعدازاینکه ۱۷ بود آزاد شد حال ...

نمیشه گفت. ممکنه ماه به ماه فرق کنه مخصوصا این ماه اینوفولیک خوردی. 

هر پقت چیزی در تغذیه تغییر میکنه ممکنه تخمک گذاری هم شدیدا تحت تاویر قرار بگیره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم پرسیدم باتوجه به ماه پیش که روز دهم فولی ۱۷ بود و ۴۸ ساعت بعدش یعنی روز ۱۲ آزاد شد حالا بنظرت ...

بالا جواب دادم

تو فردا صبح هم اقدام داشته باش که ۳ اقدامت تکمیل بشه. بعدش تر ۲۴ ساعت صبح ها اقدام برو

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نمیشه گفت. ممکنه ماه به ماه فرق کنه مخصوصا این ماه اینوفولیک خوردی.  هر پقت چیزی در تغذیه تغیی ...

میخواستم کیت بزنم ادرارم هنوز رقیقه!حالا سعی میکنم بزنم قبل از خواب اگر اوج بود صبح اقدام میکنم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
https://uupload.ir/files/0ha4_1604832280631.jpg

سونو شکمی هست؟؟

اگه اره که مطمئن باش پسره😍😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
بالا جواب دادم تو فردا صبح هم اقدام داشته باش که ۳ اقدامت تکمیل بشه. بعدش تر ۲۴ ساعت صبح ها اقدام ب ...

مرسی عشقم😘

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
ضخامت ۸-۱۰ عالیه ویدویوی زیر رو ببین https://www.instagram.com/tv/CHxCJJDgQZ_/?igshid=1vee8hoxal1 ...

لوبیا جون من سونو های قبلیم ک شخصی رفتم دوتاشو دیدم یکیش 12 سیکلم 7 یکیشم 20سیکلم سونو داده بودم 15 بود 

[QUOTE=165738625]هیچی من تبریک گفتم هیچی نگفتی ازهمه تشکرکردم،ببخشید اگه متوجه کامنتت نشدم یا حواسم نبوده جواب بدم،درهرصورت ازت ممنونم،انشالله بارداری راحت وگل پسریت عزیزم بیام ویژه بهت تبریک بگم🤗🌺

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اون ماه که روز ۱۲ ضخامتت ۷ بود همون روز ۱۲ تخمک گذاریت بود؟

ن عزیزم اون موقع سایز تخمکم جالب نبود 12بود من بعد کورتاژم 13 سیکلم فولی های خوب دارم وگرنه قبل کورتاژم اون موقع های اقدام تخمکم خیلی دیر بزرگ میشد حتی دکتر گفت خیلی کم تنبلی داری ولی الان بعد کورتاژ هم ماه اپل اقدام هم دوم اقدام ۱۳سیکل خیلی فولی های خوب دارم 

نوشته جنسیت احتمالا پسر.  یعنی ۹۰٪ حدسش پسر بوده که نوشته

واقعا،چه خوب.بهم گفت شک به پسر بودنش هست،اصرارم داشت پسرباشه.میگفت دخترشو که داری اینم پسر باشه وتمام،شوهرمم کیف میکرد ومنم میگفتم دکتر شمام به شوهرم اضافه شدین که.

برم پیشونی  نی نیمو ببینم وبیام

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706