2733
2739
😄نه عزیزم نزدم. فقط خواستم بدونم این مارک مورد اعتماد هست که بگیرم؟؟؟ 

تو همین نی نی سایت سرچ کن 

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄نه عزیزم نزدم. فقط خواستم بدونم این مارک مورد اعتماد هست که بگیرم؟؟؟ 

وندفو بزن

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ویتامین د ۱۰۰۰ هر شب،؟ عکس مولتی و اگه داشتی برام بفرست بی زحمت. فیفول چرا نمیخوری؟؟[/QUOTE]

مولتی و اگه داشتی برام بفرست بی زحمت. فیفول چرا نمیخوری؟؟

ب من اصلا ففول نگفتن اره هر روز ويتامين د ١٠٠٠ مولتي مينوتل معمولي عكسش ميفرستم 

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2731
ممنون عزیزم انشالله خدا خیرت بده و گلپسری را صحیح و سالم بغل بگیری  کاش منم اگه یه موقع گرفتم ...

سلااام حالت چطور شده؟؟؟خوبي؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
سلااام حالت چطور شده؟؟؟خوبي؟؟؟

سلام عزیزم خوبی؟پسملی خوبه،؟

فرانمهر جون شما فلوکونازول خوردی؟

آسپرین چی

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
وندفو بزن

لی لی جون شما چی عزیزم؟

فلوکونازول و آسپرین خوردی؟

ب من اصلا ففول نگفتن اره هر روز ويتامين د ١٠٠٠ مولتي مينوتل معمولي عكسش ميفرستم 

دستت درد نکنه .باشه چیز جدیدی بود همو در جریان بذاریم.من اطرافم هیچکس تازگی ها باردار نشده اطلاعاتم فقط در حد حرفی هست که دکترم میگه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2738
لی لی جون شما چی عزیزم؟ فلوکونازول و آسپرین خوردی؟

فلوکونازول خوردم.اما اسپرین نه.من دم اقدام عفونت داشتم بخاطر همون بچه ها گفتن بخور

سلام عزیزم خوبی؟پسملی خوبه،؟ فرانمهر جون شما فلوکونازول خوردی؟ آسپرین چی

سلام ممنونم عزيزم 

نه من نخوردم اسپرين هم نخوردم از جوش هم دوماه استفاده كردم چون باردار نشدم ديگه استفاده نكردم ......بنظرم براي قليايي شدن تا ميتونيد رو تغذيه تمركز كنيد انگور عاليهههه و توت فرنگي و شربت زعفرون اهان ب همسرتونم قهوه غليظ بديد و كيسه اب يخ....و در ضمن موقع نزديكي. واقعا بفكر اقدام نباشيد اصلا مهم نيست ارضا نشي فقط ريلكس باش خودش باعث قلييايي شدن ميشه

دستت درد نکنه .باشه چیز جدیدی بود همو در جریان بذاریم.من اطرافم هیچکس تازگی ها باردار نشده اطلاعاتم ...

حتمااااا جيگر جان حالا درمورد سيسموني هم خبرت ميكنم

فلوکونازول خوردم.اما اسپرین نه.من دم اقدام عفونت داشتم بخاطر همون بچه ها گفتن بخور

هر ۳روز یکی خوردی؟

بچه ها برای تقویت شوهرم چی بزنه؟از امشب تا ۵شب اقدام داریم؟نوروبیون؟ب ۱۲؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اره عزیزم ۵۰،قبل اقدام خوردم

من ۱۵۰ گرفتم.هر ۳ روز یکی بخورم؟

2706