2752
2734
صورتت چرب ميشه؟  دور و بر فك و چونه ات جوش ميزني؟  اضافه وزن داري؟  شوره سر؟  ...

صورتم چربه جوش اره کم‌دارم دو چونه اضافه وزن ندارم

پس همینه

دکتر هن گفت یه چیزایی

دعا کنید منم نتیجه بگیرم این ماه

ممنوووون نازی جون  اینقدر پیاما زیاد بود دوساعتی داشتم جواب میدادم  ببخشید  ممنون ...

امیر علی جون نظرت چیه راجب من؟

۱۱روز بعداز تخمک گذاری لک قهوه ای دیدم

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره ازمایش بتا میخوان برای تشکیل پرونده باید یه چی داشته باشی بگی باردارم😍

برامن ک ازمایش بتا نخواست فقط ازمایش سونو قلب بردم براشون پرونده تشکیل دادن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ممنوووون نازی جون  اینقدر پیاما زیاد بود دوساعتی داشتم جواب میدادم  ببخشید  ممنون ...

فدای سرررت عزیزدلم

اره همه خوشحااال شدیم انگار بی بی خودمون مثبت شده😍

ممنونم بابت دعای خیرت مهربونم

اقدام ما رفت واسه اذر انشاالله...کرونای خفیف گرفتیم انتی بیوتیک مصرف کردیم...میگم یک ماه بگذره هم بدنمون جون بگیره هم اثر داروها بره...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
قربونت بشم 😘😘

عزیزجان تبریک میگم، ان‌شاءالله این سری بارداری راحت و بدون ترس و استرس طی کنی. به هیچ‌چیز فک نکن و ذهنتو مثبت نگهدار 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
روز5شنبه یه کپسول فلو کنازول 150 ویکی هم 1شنبه که اقدامم یک شنبه و دوشنبه بود  اسپرین هم خوردم ...

مبارک باشه عزیزم ان شاالله خدا بچه سالم و اهل صالح و خشگل بهت بده . 

اسپرین رو چجوری خوردی؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
عزیزم باورت نمیشه امروز چ روز قشنگیه 😍تازه بیبی گذاشتم هاله انداخت 

ای جااان مبارکه...به امیدخدا صحیح و سالم بغلش کنی😍😍😍

چه ماه خوبی و چه تاپیک پرخیر و برکتی😍😍😍

انشاالله تک تک بچه های این تاپیک به خواسته های دلشون برسن😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
بچه ها من امروز ۱۱ روز بعداز تخمک گ ؛الان لکه قهوه ای دیدم دیگه نهایت تا فردا پری میاد چرا اینقدر ...

ممکنه پریود نشی من اون ماه ۵روز بعد اخرین اقدام لک قهوه ای دیدم و ۱۵روز بعدش پریود شدم 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ممکنه پریود نشی من اون ماه ۵روز بعد اخرین اقدام لک قهوه ای دیدم و ۱۵روز بعدش پریود شدم 

نه عزیزم مطمئنم میشم😏☹

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
2706