2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم اقدام داشتم فک نکنم چون از دیروز سینه هام شل شد میدونستم پری میاد ولی نه اینقدر زود

عزیزم اشتباه نکن علائم همه یکی نیس من بارداری اولم سینه هام تیرمیکشید سفت شده بود ولی الان پنج روز مونده ب موعدم بیبی گذاشتم هاله انداخت علائم فقط تیر کشیدن زیر شکم و واژن 

جنگل جون قبلا روز ١٤ ١٥ ازاد ميكردم تا سايز ٢٢ ميرسيد  الان ٢ ماهه ميرم ميگه فولي هات ريز ...

برای من روز ۲۲و ۲۳ازاد میکنم به زور یه دونه

موی زائدم دارم زیاااااد

برای منم تنبلیه؟

این ماه لترو و اوا خوردم

2731
آره مگه حتما باید جواب داشت؟؟

امیرعلی جااانم تبریک گفتم بهت ظاهرا ندیدی

خیییلی مبااارکه عزیزدلم

صلوات نذرکرده بودم برات که بی بیت مثبت بشه😍

انشاالله که امیرعلی تو دلته و صحیح و سالم بغلش میگیری😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
اي جاااانم مبارك باشه  انشالله سالمه  واسه منم دعا كن با اين حال خوبت

ایشالله ب حق خود حضرت علی اصغر این ماه جواب بگیری من روز تاسوعا ب نیت حضرت علی اصغر نذر دادم و الانم حاجت روا شدم اصن باورم نمیشه خدایا شکرت 

امیرعلی جااانم تبریک گفتم بهت ظاهرا ندیدی خیییلی مبااارکه عزیزدلم صلوات نذرکرده بودم برات که بی بی ...

ممنوووون نازی جون 

اینقدر پیاما زیاد بود دوساعتی داشتم جواب میدادم 

ببخشید 

ممنون از صلوات ودعای خیرت 

انشالله قسمت و روزی خودت همین ماه گلم.😍😍😍

برای من روز ۲۲و ۲۳ازاد میکنم به زور یه دونه موی زائدم دارم زیاااااد برای منم تنبلیه؟ این ماه لترو ...

صورتت چرب ميشه؟ 

دور و بر فك و چونه ات جوش ميزني؟ 

اضافه وزن داري؟ 

شوره سر؟ 

اينا علائم تنبلي تخمدانه 

ولي يه دوستي داشتم هيچ كدوم رو نداشت لاغرم بود ولي اونم تنبلي داشت

سر دخترم روز ٢١ تخمكم ازاد شد و با يه اقدام حامله شدم 

حالا من ميخوام روز ١٨ بازم برم يه سونو بدم ببينم رشد كرده يا نه

نترس عزیزم بد به دلت راه نده میفهممت منم دو بار برام اتفاق افتاده فقط همیم میتونه بهت کمک کنه ک به ج ...

قربونت بشم برام دعا کنین توروخدا ایشالله همین ماه اقدامتون بیبی مثیتتونو ببینم

2706