2733
2734
منم جس میکنم این ماه ترشحاتم بیشتر شده. حتی ماههای پیش موقع رابطه حتما باید ژل روان کننده استفاده می ...

دقیقا منکه همیشه ترشحاتم موقع تخمک گذاری خوبه ولی اون ماه عجیب بود 

منکه فعلا اقدام نخواهم داشت نمیدونم میتونم هر سه ماه یکبار استفاده کنم یا ضرر داره ؟

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد یه نکته ای هم‌که هست خواستی باز بری سونو اسم‌یه دکتر رو بگو حتما اونی که سونو میکنه چیزی گفت بگ ...

اره دقيقا جنگل جون درسته 

چون من هميشه ميرم ميگم به درخواست شخصي اومدم حس ميكنم اونقدر كه بايد دقت نميكنن!  

اين ماه متفورمين اينوفوليك ويتاگونس خوردم ولي سونو ديروز گفت تنبلي شديد دارم فولي بالغ نساختم در صورتي كه تا چندماه پيش تنبليم خفيف بود و فقط با يه متفورمين فولي خوب داشتم 

ولي اون موقع ها لوله هام بسته بود و شوهرم ضعيف تر بود حالا كه اين مشكلات حل شده تنبليم شدت گرفته... 

تا دلت بخواد دعا و نذر و نياز و چله... 

و همين پروسه باعث شده يك سال و نيم زمان بگذره و ١٠ ١٢ مليون پول خرج بشه و هنوز هيچي به هيچي!!!! 

ولي ديگه نميخوام سرخود دارو بخورم و سونو برم اين ماه پري كه بياد ميرم پيش فوق تخصص تا خودش فقط سونوم بكنه و دارو بده ديگه سرخود هيچ كاري نكنم

ببخشيد جنگل جون طولاني شد حرفام! ولي خسته ام ديگه ... دعام كن😘

نه. اونایی که دختر دارن معمولا یک اقدام دارن و باردار میشن

دقیقا منم سر دخترم یه بار رابطه بدون جلوگیری داشتیم که باردار شدم

ناخواسته بود

خدایا من هنوز منتظر معجزتم
بنظرم همتون ار تخم هویج اشتباه استفاده کردید..من تخم هویج رو روز سوم یا چهارم پریود میخوردم تا اخرین ...

ماهي جون پارسال من روز ٣ تا ٥ خوردم و تاثيري رو حجم خونريزيم و روزش نداشت ولي اين ماه از ١ تا ٤ خوردم و به شدت كم كرد! 

شايد تو درست ميگي اشتبا مصرف كرديم 

ولي من ديگه سمت گياهي نميرم چون رو هركسي جواب نميده مثه اينكه

چی گفت طب سنتی؟

والا من بد کلی ازمایش و درد کشیدن از ناحیه پهلو و قسمت چپ شکم  و گرفتگی های عضلانی یعنی طوری که با گریه شاید میتونستم پای چپم بلند کنم سری اول گفتن pcoهستی ماه بد رفتم گفتن رحمت سالمه فقط ی میون زیر یک میلی میبینم تمام ازمایش خون و کشت ادار و cbc ک ازم گرفتن میگفتن سالمی هیچیت نیست برو خونه. الان طرف گفت تو دقیق مشکل کمبود دی۳، آهن داری و تمام دردات هم بخاطر کمبود فقر اهن هست درحالیک من تو تمام از مایشام آهن خونم زده خوبه و گفت بدنت نمیتونه ویتامینا جذب کنه بخاطر همین همه دفع میکنه و گفت برای رحمت اگه میون یا کیست گفتن هس اصلا نیاز نیس کاری کنی یه چندتا مورد گف ک باید انجام بدم و تو پریودی هم ۲مورد گف صددرصد رعایت کن یکی نخوردن لبنیات و دیگری ترشی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740
بنظرم همتون ار تخم هویج اشتباه استفاده کردید..من تخم هویج رو روز سوم یا چهارم پریود میخوردم تا اخرین ...

دستورش رو کی بهت گفته بود؟

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
اره دقيقا جنگل جون درسته  چون من هميشه ميرم ميگم به درخواست شخصي اومدم حس ميكنم اونقدر كه بايد ...

گلم‌باید متخصص هم اگه میری بگردی متخصص خوب پیدا کنی. شما تخمک گذاری داری، ولی سیکلت طولانی هست. 

به نظرم بعضی از دکتر ها هم که الکی محرک و امپول میدن اصلا خوب نیستن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
گلم‌باید متخصص هم اگه میری بگردی متخصص خوب پیدا کنی. شما تخمک گذاری داری، ولی سیکلت طولانی هست.  ...

اینا باب طبع بدنیم گفت که باید انجام بدم. البته دکتر خیلی معتبری هست و خواهرم برای پسرش پیشش رفته

دم کرده بابونه بادرنجبویه

دم کرده شوید با عسل تا سه روز 

گوشت کبابی تا پنج روز 

روغن مالی بدن با روغن سیاهدانه 

روزی سه عدد کندر بخوره

مویز سرخ ۲۱ عدد ناشتا 

سه شیره هرهشت ساعت یک قاشق غذاخوری شربت کنه و بخوره 

هفت عدد انجیر در گلاب خیس کنه  هرشب ،صبح ناشتا بخوره

قطره بنفشه زیتونی هرشب درناف بریزه و به ابرو بمالد تا صبح

نوره و حنا مالی هفته ای یکبار

دوعدد سیب رنده کنه یک قاشق غذاخوری گلاب و یک قاشق مرباخوری عسل بزنه و هرروز بخوره

دو قاشق غذاخوری رازیانه در دولیوان آب بجوشد یک لیوان که باقی موند رو صاف کنه و در ایام پاکی بخوره

روزی ۱۴ عدد بادام رو پوست بگیرید با یک لیوان آب و یک قاشق مرباخوری عسل میکس کنه و بخوره هرروز

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ماهي جون پارسال من روز ٣ تا ٥ خوردم و تاثيري رو حجم خونريزيم و روزش نداشت ولي اين ماه از ١ تا ٤ خورد ...

خب مثل پارسال میخوردی..یادتونه بهتون گفتم یه آشنامون رفته ارومیه دکتر بهش رژیم داده؟؟اینو هم همون دکتر گفته بود..حتی رازیانه هم برا اندازه فولی گفته بود بخورین ولی من کیست سینه داشتم نتونستم 

عزیزم برای آهن خون یه آزمایش جداگانه به اسم فرتین Feباید بدی

دادم عزیز یه ازمایش کلی برای قبل اقدام بارداری ولی با این اوصاف گفتم دست نگهدارم البته کمبود اهن بدنم برمیگرده بد سقطم و دگتر میگفت فقط کافی یکماه هماتنیک بخوری ولی بدنم انگار رو فرم برنگشت

2706