2752
2734
شماهم رژیم خاصی داری؟؟  میشه بگی چی مصرف میکنی؟؟؟

عزیزم من از دکتر رژیم گرفتم. ولی باید بگم خیلی چیز خاصی نداره. من نکات مهمش رو همینجا فرستادم و بقیه ش همین کارایی هست که همینجا میگیم، مثل کیت زدن و این چیزا. اون چیزی که اینجا مطرح نشده بوده فرستادم، مثل همین قرص آسپربن. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ممنونم گلم. من فکر می کردم گردو برای مردها خوبه برای خانم ها نه. اگه خانم ها مجاز به خوردن گردو باشن میشه پودر گردو رو بریزیم تو شیره انگور(دوشاب) تقریبا خمیری بشه و با نون بخوریم. بمب انرژیه و خیلی خوشمزه

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
خیلی ممنونم گلم. من فکر می کردم گردو برای مردها خوبه برای خانم ها نه. اگه خانم ها مجاز به خوردن گردو ...

عزیزم اتفاقا گردو هم برای مردا و هم برای خانوما خوبه. با خیال راحت بخور 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
دوستان یه همفکری کنیم واسه صبحانه تو رژیم. صبحانه باید چیا خورده بشه چیا نشه؟ پنیر که اسدی میکنه، ار ...

وای وای من پنیر لیقوان میخورم هر روز میگفتم‌نمک داره اشکال نداره پس حذف کنم

عسل و شیره انگور با کره و خرمای سرخ شده توی کره چطوره؟من اینارو میخورم

سلام دوست های گلم. عزیزم منم اینو توی تحقیقاتم تو نت دیدم. تو مقاله که من می خوندم نوشته بود برای ه ...

اره منم اینو شنیدم ک بعد سقط هم سریعتر حامله میشن هم احتمال پسر بیشتره

من ماه پیش هررررچقدرم زعفرون خوردن پریودم کم بود یعنی رحمم تمیز نیس؟

و اینکه مریود اگه کم باشه یعنی لایه اندومتری بایو بیشتر باشه ماهه بعدش؟

اره منم اینو شنیدم ک بعد سقط هم سریعتر حامله میشن هم احتمال پسر بیشتره من ماه پیش هررررچقدرم زعف ...

فکر نکنم مقدار خون پریود ربطی به تمیز بودن یا نبودن رحم داشته باشه.

پریود ها ی من سر 6 روز تموم میشه. من اون دمنوش رو که خوردم تا روز 8 ام خون سیاه به صورت رشته رشته دفع می کردم.( گلاب به روتون ببخشید)

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
فکر نکنم مقدار خون پریود ربطی به تمیز بودن یا نبودن رحم داشته باشه. پریود ها ی من سر 6 روز تموم میش ...

من تو پریودی هام چند ماه ک خیییییلی زعفرون میخورم

عسل و زردچوبه و داچین هم شیاف کردم

همه میگفتن بعد این شیاف خیییییلی از همین چیزا ک شما میگین میاد ولی هیچوقت هیچی نیومد

منم دقیقا بخاطر همین تمیز شدنه رحم میگفتم ولی نمیدونم چرا برا من تمیز نمیشه انگار

من تو پریودی هام چند ماه ک خیییییلی زعفرون میخورم عسل و زردچوبه و داچین هم شیاف کردم همه میگفتن ...

عزیزم شاید کلا تمیزه دیگه. چیزی نیست که بیاد حساس نشو

دوستان یه همفکری کنیم واسه صبحانه تو رژیم. صبحانه باید چیا خورده بشه چیا نشه؟ پنیر که اسدی میکنه، ار ...

یه سری چیزا به ذهنم اومد نوشتم

لطفا غذا هم بگید هرچی فکر میکنم دو سه تا غذا که طبع گرم باشه بیشتر نیست بقیه اکثرا سرد هستن یا چیزی دارن که تو رژیم نباید باشه

بخصوص برای چند روزی که اقدام هست چه غذایی باشه بهتره

سلام بچه ها 

اتفاقا گردو خوبه. 

بادام و پسته رو مرد بخوره. 

صبحانه هم سعی کنید روغن حیوانی به  همراه مربا زنجبیل، مربا گردو، مربا گل محمدی 

این مرباها هم خودتون با نبات یا عسل درست کنید.

یک صبحانه مقوی دیگه اینکه چند تا خرما رو با کمی آب آبپز کنید بعد با روغن حیوانی و زنجبیل سرخ کنید و بخورید خوشمزه میشه.

اینا تو رژیم من بود. 

تخم مرغ هم فقط محلی بخورید یا تخم بلدرچین

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭

نخود و لوبیا قرمز گرمه. نخود خیلی خوووبه. حتی میتونید فلافل با فلفل زیاد بدرستید با خیار شور فراوان بخورید. 

لوبیا سفید نخورید. 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
عزیزم اتفاقا گردو هم برای مردا و هم برای خانوما خوبه. با خیال راحت بخور 🙂

منم درمورد گردو خیلی حرفهای متفاوت شنیدم ، بعضیا میگن اصلا زن نباید بخوره ، بعضیا میگن خوبه که بخوره ، نمیدونم کدومش درسته ؟

البته خودم سرچ کردم ارزش غذایی گردو رو به این نتیجه رسیدم خوبه ولی نه زیادش ، چون کلسیم و مخصوصا منیزیمش خیلی بیشتر از پتاسیم و‌سدیم هست. 

2706