2733
2739
تو ۵ هفته هستم.نه دیروز دوبار در حد کم دیدم بعد قطع شد.دیشب شیاف گذاشتم.

پس نگران نباش استراحت کن 

سعی کن از دستشویی فرنگی استفاده کنی حموم نری زیاد تاموقع سونوت اگه خدایی نکرده باز ادامه داشت برو دکتر 

موادغذایی مث زعفران جگر گلاب نخور

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

سلام من 18 سیکل هستم روز 12 هم رفتم سونو که فولی 13 داشتم با این حال اقدام هامو ول نکردم و تا اینجا 6 تا اقدام داشتم از دیروز سمت چپم درد میکنه ضمن اینکه فولی هم سمت چپ بود بنظر شما درد میتونه نشونه خاصی باشه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستای گلم  اومدم یه خبر خوش بدم من خواننده خاموش این تاپیک و تاپیک بانو هستم که دوتا دختر ...

زنده باد هورااا 🎊🎊🎊🎉🎉🎉

ممنون که خبر دادی و ما دلگرم کردی منم دوتا دختر دارم 

کاش منم یه روز مثل شما بیام این خبر را بدم.

لطفا تعداد اقدام فاصله بین اقدامات،

تقویتی های شوهرت 

فاصله آخرین تخلیه شوهرت با اولین اقدام و طول سیکل ،

چندم سیکل کیت مثبت شدو....

همه را بگو ما هم استفاده کنیم.

2731

لوبیا جون من اینماه اصلا ترشح نداشتم. بنظرتون بخاطر لتروزول خوردن و امپول های hmg و hcg هستش؟ تنبلی دارم. بعد اینکه در حالت عادی ترشح نداشتم ولی زمانهای نزدیکی ترشحم زیاد بود،این کافی بود ؟

سلام دوستای گلم  اومدم یه خبر خوش بدم من خواننده خاموش این تاپیک و تاپیک بانو هستم که دوتا دختر ...

لطفا طول سیکل زمان مثبت شدن کیت 

تعداد وفاصله اقدام با توجه به کیت 

وفاثله آخرین تخلیه شوهرت تا اولین اقدام را هم بگو 

ممنون

2738
امشب هم اگه خسته نیستین یه اقدام دیگه برین

سلام عزیزم من تازه اومدم توی تاپیک شما من رژیم پسر داشتم امروز روز 14 سیکلمه دیشب اقدام داشتم فقط بهم میگی دیگه کی اقدام کنم؟ 

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
زنده باد هورااا 🎊🎊🎊🎉🎉🎉 ممنون که خبر دادی و ما دلگرم کردی منم دوتا دختر دارم  کاش منم یه ...

سلام امیر علی عزیزم من با شما کاملا آشنا هستم عزیزم شرایط من و شما مشابه هست میدونم منم دوتا دختر  ۱۱ و ۶ ساله دارم و ۳۷ سالمه منم همسرم فوق العاده آدم مهربونی هست و من عاشقشم  میدونم همیشه دلش پسر میخواست ولی اصلا به روم نمیاورد  آی وی اف هم به اصرار منم انجام دادیم بعدش که منفی شد کاملا نا امید شد و گفت خدا رو شکر دوتا دختر داریم دیگه بچه نمی خواییم ولی من ناامید نشدم و البته اونم حسابی باهام همکاری میکرد نمیخواست دلمو بشکنه ولی امیدیم نداشت

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام امیر علی عزیزم من با شما کاملا آشنا هستم عزیزم شرایط من و شما مشابه هست میدونم منم دوتا دختر &n ...

سلام به روی ماهت ،چشمت روشن عزیزم.

فقط خدااا میدونه چقدر برای خودتو وشوهرت خوشحالم

خدا را هزاز هزار مرتبه شکر عزیز دلم 

عزیزم اقداماتم رو توضیح دادم  و داروهای مصرفی رو البته بگم ماه اقدام همسرم آزمایش اسپرم داد که جوابش خوب بود تعداد ۱۵۰ کلاس آ ۳۰ ب ۴۰ و مورفولوژی ۸۰ درصد بود منم چون دیدم جواب ازمایش خوبه نخواستم فرصت رو از دست بدم و همون ماه رفتم اقدام روز ۸ پریودم بعدازظهر یه اقدام رفتم البته کیت نزدم موندم بعد روز ده کیت زدم ظهر دیدم هر دو خط پررنگه شبش اقدام کردم روز ۱۱ هم به فاصله ۱۲ ساعت یه اقدام رفتم و ظهر روز ۱۲ که کیتم کمرنگ شده بود با نظر لوبیا جون یه اقدام رفتم راستی همون روز ۸ یه قرص فلوکونازول ۱۵۰ و یه قرص آسپرین هم خوردم و همسرمم تو دوتا اقدام اصلی قهوه و زعفران و کمپرس یخ هم گذاشتن 

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام به روی ماهت ،چشمت روشن عزیزم. فقط خدااا میدونه چقدر برای خودتو وشوهرت خوشحالم خدا را هزاز هزا ...

ممنون عزیزم خدا میدونه که چقد واسه شما مخصوصا و لوبیا جون دعا میکنم انشالله گلم دامن شما هم این ماه سبز بشه  و خدا یه پسر ناز و سالم بهتون هدیه بده تا دلتون شاد بشه توکل به خدا اون همیشه بهترینا رو واسه بنده هاش میخواد 😘😘😘

خدایا امیدم تویی🌹🌹
2706