2733
2734
اگه به اقدام زیاد اعتماد نداری. حداقل یکی ۱۲ ساعت بعد اوج.یکی ۱۲ساعت بعد اقدام اول.حتما اقدام برو.ی ...

آره منم میخوام همینطوری اقدام کنم.شیما و امیدوار و مامان مهرسا همگی اینطوری اقدام کردن.البته تا خدا نخواد اینام جواب نمیده.ولی تا جایی که میشه تلاش میکنم بقیش و میسپارم دست خدا.برام دعا کنید۰

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭شوهرم خیلی ضعیف شده.فک کنم اسپرم های الانش جون ندارن برسن به تخمک حتی. توکل به خدا.۶تا اقدا ...

دیگه کیتت اینجوری کرد. تقصیر تو نبود. الانش هم به نظر من اقدام هات خیلی خوب بودن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
مرسی لوبیا جون که با صبر و حوصله اینماه پیگیر بودی و اینهنه وقت گذاشتی و من وقت و بی وقت بهت پیام دا ...

خواهش میکنم گلم. کاری نکردم

ببخشید این روزا هم کارم زیاده هم بعضی وقتها حوصله ندارم دیر دیر جواب میدم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731

فرانمهر عزیز،چقد دعا میکردم که این ماه یکی نی نی دار بشه که هم حال دلمون خوب شه هم حال و هوای تاپيک یه رنگ و بوی دیگه بگیره،انشالا نی نیت سالم بیاد بغلت،لوبیا جونم به شما هم تبریک میگم که با لطف بی ادعاتون همه مون رو راهنمایی میکنین،و با اطلاعاتتون  باعث شدين یه فرشته کوچولو پا رو زمین بزاره،فرانمهر جان برا هممون دعا کن گلم.

2740
فرانمهر عزیز،چقد دعا میکردم که این ماه یکی نی نی دار بشه که هم حال دلمون خوب شه هم حال و هوای تاپيک ...

سلام ممنونم دوستم بله واقعا خدا لوبيا جون براي ما حفظ كنه ك اينجارو درست كرده كنار هم باشيم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
@امیرعلی99    و  @روژان93   ازتون ممنونم اومدید و به پیامهام جواب دادید و ...

عزیزی لی لی جون ایشالا به نتیجه دلخواهت برسی و پسرتو این ماه باردار باشی و از کیت و اقدام راحت بشی ، خداروشکر فرانمهر که نتیجه گرفت ایشالا تو هم میگیری فکر کنم ۱۴ روز دیگه جوابش بیاد😍

واقعا این بارداری پروسه سختیه خدا خودش بهمون رحم کنه چون واقعا طاقت ما کمه 

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
@elijoon89    خوبی؟ ماه پبثیش اقدام به بارداری داشتی؟ نمیدونستم. چند تا اقدام داشتی؟

وای الان دیدم پستتون رو ببخشید 

من ماه پیش اقدام نداشتم ولی بهو اتفاقی پیش اومد برام 

هنوز هم پری نشدم 

سلام عزیزم آره دوتا دختر دارم

عزیزم شما دکتر رفتی گفتی می خوای برای پسر اقدام کنی؟ میشه بگین چه توصیه هایی کرد؟ چیا گفتن بخورین؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

سلام دوستان

من تازه دو روزه این تاپیک رو پیدا کردم و با لوبیا آشنا شدم اول اینکه واقعا ممنونم از محبت و مهربونی لوبیا دوم هم اینکه آرزوی قبلیم اینه همه مون به خواسته مون برسیم

من بعد ۸سال زندگی و ۲ تا سقط ، بعد از کلی مشکلات تصمیم ب بارداری گرفتم و علاوه بر اینکه جنسیت پسر رو دوست دارم متاسفانه بخاطر یه سری مشکلات واقعا خودمو ب هر دری زدم‌تا ب خواسته م برسم واقعا تو زندگیم نیاز دارم😔دعام کنید

این ماه اولین ماه اقداممه تو این ۸ سال بقدری استرس و دلهره دارم☹

این هفته اقداممه شروع کردم خیلییییییی ممنون میشم کمکم کنید

خواهش میکنم گلم. کاری نکردم ببخشید این روزا هم کارم زیاده هم بعضی وقتها حوصله ندارم دیر دیر جواب می ...

نه گلم این چه حرفیه.

لوبیا از نظر شرایط اقدام چند درصد شانس پسر میدی؟

شوهرم دیشب میگه با این وضع اسپرم ضعیف پسر کجا بود

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706