2733
2734
کجا بریم دختر تو باید الان بری سیب چینی ما که کاری نداریم😉 من که دمای بدنم انقد بالاس نشستم جلوی ...

من کیت زدم منفی منفی.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
من یکم دستم بنده الان. بعدا میام جواب میدم. در کل هم  منتظرم سبدم تمیز بشه ( تا ۳-۴ روز دیگه پ ...

باشه کاراتو بکن.

وای دم دم های پریود من قاطی میکنما.

اره سیب های شوهرت میمونه کمپوت میشه 😂😂😂😂😂

من برم بخوابم.شوهرم منتظر نشست دید منفی شد رفت خوابید.

لوبیا همه فولی هاشون گندس مال من خیلی کوچول مونده.شانس پسر با کوچول پااییینه اره؟😭😭

اگه مثبت نشه جذب میشه برا خودش اره؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجا بریم دختر تو باید الان بری سیب چینی ما که کاری نداریم😉 من که دمای بدنم انقد بالاس نشستم جلوی ...

اینجا هوا انقد خنک شد یهو بعد ساعت ۹ ،ما همه پنجره هارو بستیم.گفتی کولر دلم سوخت براتون😊😊😊شبهای تبریز تو تابستون بی نظیره.

اینجا هوا انقد خنک شد یهو بعد ساعت ۹ ،ما همه پنجره هارو بستیم.گفتی کولر دلم سوخت براتون😊😊😊شبهای ت ...

اره تابستون تبریز بودم فوق العادس 😍 خوش بحالتون ما پختیم بخدا🤐 ولی زمستوناتون.. .

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
2728
سلام گلم. اره یادم افتاد. ببین فردا صبح با ادرار دوم کیت بزن بفرست بگم. یادمه اندازه فولیکولت هم بز ...

قربونت برم عزیزم ممنون...چشم فرداهم کیت میزنم عکس میفرستم...اون روزایی که نبودی امیرعلی جان و روژان جان و فرانمهر جان خیلی خوب راهنمایم کردن واز وقتی هم که برگشتی بااینکه حال روحی خوبی نداشتی ولی باصبر و حوصله تمام سوالامو جواب دادی وقوت قلبم بودی وباعث میشدی ارامش بگیرم واسترسم کم بشه...واقعا ازت ممنونم دوست خوبم

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
میشه جواب منو بدی؟😞یعنی یکی نتونه زیاد اقدام داشته باشه پسر دار نمیشه؟

سلام چرا نميشه كسي ك ي اقدام هم تو تخمك گذاري داشته باشهزب نفع پسره

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2738
اینجا هوا انقد خنک شد یهو بعد ساعت ۹ ،ما همه پنجره هارو بستیم.گفتی کولر دلم سوخت براتون😊😊😊شبهای ت ...

لي لي جان بيچاره شوهرامون ...شوهر منم جديدن همش ميپرسه از كيتت خبري نشد😂😂😂

لي لي تو بهر حال تخمك گذاري خواهي داشت اين صد در صديه فقط حواست باشه ك مثل مال من و امير علي از دستت در نره

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
قربونت برم عزیزم ممنون...چشم فرداهم کیت میزنم عکس میفرستم...اون روزایی که نبودی امیرعلی جان و روژان ...

فدات ايشالا باردار بشي اينجا خبرش بهمون بدي كلي ذوق كنيم

اره تابستون تبریز بودم فوق العادس 😍 خوش بحالتون ما پختیم بخدا🤐 ولی زمستوناتون.. .

روژان باور كن باردار شدي

بچه هاااااااااااا 

ميشه برنامه تميزكاري خونتون بدوووونم 

من بخدا صبحها. از ساعت ده تا يك ظهر دارم كار خونه ميكنم هر روز خونمون الان بازار شامه

بچه هاااااااااااا  ميشه برنامه تميزكاري خونتون بدوووونم  من بخدا صبحها. از ساعت ...

تو هنوز بچه نداری چه خبره انقد تمیز میکنی دختر؟؟

من و همسرم یروز تو هفته دوتایی میفتیم به جون خونه تمیز میکنیم بقیه روزا ازادیم به قول همسرم خونه مجردی داریم بقیه روزا😁😁

یه روز در ماه هم یه نفر میاد عمیق تمیز میکنه که اگر مهمون داشته باشم تمیز باشه همیشه

البته الان که کرونا هست شستشوی هرروزه اضافه شده بهمون🤐

خدایا من معجزه ها را در کتاب میدیدم اما باور کردم که تو صداها را میشنوی 🙏🙏گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️ خدایا به خودت میسپارمش
روژان باور كن باردار شدي

نمیدونم ولله دیشب از دکترم پرسیدم استرادیول میخورم چون هورمون استروژنه بایذ کرکرفتگی رو کمتر کنه گفت کلا تو فاز لوتئال دمای بدن بالا میره تا وقت پریود که یهو کم میشه اکر باردار باشی بالا میمونه

تو هنوز بچه نداری چه خبره انقد تمیز میکنی دختر؟؟ من و همسرم یروز تو هفته دوتایی میفتیم به جون خونه ...

نه من هر روز جارو دستمال شوهرم هم كلا تا حالا كاري نذاشتم بكنه قبول ندارم كار هيچكس من خيلي وسواسم🙈