2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
:(
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

star1360 اگه درست بخونی میبینی که نوشته روز جهانی. روز جهانی رو با تاریخ میلادی مشخص میکنن نه ایرانی و شمسی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
فقط میتونم بگم برای کسایی که این کشور عزیز و پر ابهت رو اداره میکنن و به گند کشیدنش متاسفم امیدوارم خیلی زود اسم نحسشون از روی ایران عزیز پاک بشه و این وظیفه ی ماست که این تاریخهای بزرگ ومهم رو مثل اسفندگان تیرگان .مهرگان. سده .عید نوروز. شب چله.. .و قهرمانان ایرانی مثل کوروش بزرگ .آرش کمانگیر.آریو برزن و.... که کشور های دیگه آرزوشون رو دارن........رو برای بچه هامون یاد آوری وبازگو کنیم تا اداره کنندگان ایران نتونن به هدفشون برسن ....وآرزو کنیم واز خدا بخواهیم ایران رو به عظمت قبلیش برگردونه
2738
واقعا برای خودمون متاسفم . بهر حال زاد روز کوروش کبیر پادشاه بزرگ هخامنشی پیغام بر صلح و دوستی و صاحب منشور حقوق بشر بر همه ایرانیان اصیل مبارک. ما امشب جشن میگیریم تا دخترم از الان با کوروش کبیر آشنا بشه.
مونی جون ما فقط بلدیم شعار بدیم و هر وقت پاش افتاد از تاریخ چند هزار سالمون صحبت کنیم در صورتی که نه برای احیای اون تمدن یه قدم بر میداریم و نه حتی خودمون رو اصلاح می کنیم، باور کن چند وقت پیش من یه مطلبی آماده کردم در مورد شیرزنان ایران باستان اصلا هیشکی علاقه نشون نداد الان ته جدول تاپیکا مونده، بعد انتظار داریم از تاریخ حذف نشه؟
دوستان امشب برنامه ویژه کوروش بزرگ از من و تو پخش میشه پیشنهاد میکنم حتما ببینید ....واگه میتونید ظبطش کنید.....وبه نظرم بهتره از این به بعد به جای کبیر بگیم بزرگ تا ایرانی بودن این شخصیت بیشتر به چشم بیاد
تهمینه جون بهت حق میدم عزیزم
ولی جلوی ضرر رو هر وقت بگیری باز منفعته

من امروز صبح یه فکر به کلم خورد
شما هم همین کارو بکنید ... به احتمال خیلی قوی دیگه کتابهای هخامنشی اجازه چاپ مجدد نمیگیرند برید و واسه بعدهای نی نی هاتون اون کتابارو بخرید و نگه دارید
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…