2733
2739
عنوان

۴روز مونده به زایمانم

637 بازدید | 14 پست

نه دردی دارم نه هیچی...

به شدت هم فوبیا زایمان طبیعی دارم

خدا لعنت کنه این قانون مسخره اجباری شدن زایمان طبیعی رو

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای جانم نی نی 

انشاالله که سالم و سلامت بیاد بغل مامانش و نامدار باشه

(در حیطه زایمان اطلاعی ندارم )فقط میتونم بگم نترس استاتر انشاالله خدا کمکت کنه

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
2738

ان شاءالله به سلامت بغلت میاد

به روزای خوب بعدش فکر کن

به شیرین کاری هاش

ان شاءالله سخت نیست زایمانت

پیاده روی کن

لطفا واسه شفای تمام مریض ها دعا کن💓💝

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین

ان شا الله به سلامتی نی نی را بغلت میگیری اصلا هم نترس پیاده روی بکن و به آب آیت الکرسی بخون و بخور خیلی تاثیر داره .من یه مشکلی دارم میشه سر زایمانت دعا کنی ممنونت میشم من هم صلوات میفرستم به آسانی فارغ بشی

خدایا شکرت
ای جانم نی نی  انشاالله که سالم و سلامت بیاد بغل مامانش و نامدار باشه (در حیطه زایمان اطلاعی ...

کرد هستی

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

باز من فوبیای سزارین داشتم. افتضاح. رفتم واسه طبیعی نشد ینی بند ناف دور بچه بود نمیومد پایین.سز اورژانسی شدم.. از ترس داشتم سکته میکردم. بعد از زایمانم خیلی سختی کشیدم تا سرپا بشم.‌ب نظر من سزارین خر است خیلییییی خر است

2706