2733
2734
عنوان

هنر کتاب نخوندن👌

572 بازدید | 28 پست

کتاب های عامه پسند و ترند شده مثل ملت عشق،بیشعوری،۴اثر فلورانس،خودت باش دختر و...رو نخونید 

شوپنهاور میگه : هنر نخواندن هنری است بس مهم و آن روی نیاوردن به کتاب‌هایی است که در هر زمان اقبال عظیم عامه را به خود برمی انگیزد. وقتی رساله ای سیاسی و مذهبی یا داستان و شعری سروصدای زیادی برانگیخت به یاد بیاورید که  برای ابلهان نوشته شده اند به خاطر همین خواننده فراوان پیدا می‌کنند! هدف بسیاری از کتاب‌ها استخراج چند درهمی از جیب عامه است و برای حصول این مقصود، مولف و ناشر و منتقد با هم دست به یکی کرده‌اند.

این کتاب‌ها تنها به هدف کسب پول و شهرت تالیف شده‌اند نه فقط بی فایده‌اند بلکه زیان‌آور نیز هستند. هرگز نمی‌توان کتاب‌های مزخرف را خواند و به مطالعه کتاب‌های عالی نیز پرداخت. شرط خواندن کتاب‌های خوب، نخواندن کتاب‌های بد است زیرا زندگی کوتاه است و فرصت و توان محدود. خرید کتاب چیز خوبی است اگر زمان مطالعه ان را هم بتوان خرید. اینکه شخصی بخواهد هر چه را می‌خواند حفظ کند مثل این است که سعی کند هر چه را می‌خورد در معده نگه دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم چرا کتابی به زیبایی ملت عشق رو نخونیم!!!!

اینکه نویسنده اش انقدر قلم زیبایی داشته دلیل نمیشه بگیم فقط برای پوله...

من کتاب ۸۰۰ صفحه ای تخصصی رشته ام رو خوندم

لذت هم بردم

کتاب ملت عشق، مردی در تبعیر ابدی (ملاصدرا) رو هم خوندم و باهاشون اشک ریختم

و لذت بردم از قلم زیباشون

2738
مذهبی وروانشناسی 

مذهبی:محمد(ص) پیغمبری که باید از نو شناخت

رساله گفتار در روش دکارت هم به شکل فلسفی وجود خدارو اثبات میکنه که جالبه

رواشناسی:تمام کتاب های روانشناسی انتشارات دامیز با توجه به نیاز خودت معررررکن و کتاب چگونه به هر کس صحبت کنیم نوشته لیل لوندز هم بدرد آداب معاشرت میخوره

کتاب روان درمانی اگزیستانسیال نوشته دکتر یالوم هم فوووووق العادس فقط تخصصی نوشته شده اگه حوصله خوندن کتاب های تخصصی رو داری شدیدا پیشنهادش میکنم

عزیزم 4 اثر و ملت عشق که خیلی دنیای قشنگی رو واسه ادم میسازه من رو که خیلی تغیرداد   چرا میگی ...

کتاب ملت عشق هیچ سندیت تاریخی نداره و یه کتاب سفارشی هست و کتاب ۴ اثر فلورانس اوایلش جذابه ولی اگه محو جذابیت اولیه نشی و منتقدانه نگاه کنی میفهمی که هر چی پیش میره خود نویسنده حرفای قبلیشو نقض میکنه و آخر کتاب یه آدم خرافاتی تحویل جامعه میده با کدوم منطقی کسی که تمام سرمایش ۱۰۰۰دلاره باید اون پول رو برای خرید یه کت بده تا ذهنیت پولدار داشته باشه؟مثبت اندیشی قشنگه ولی خرافاتی بودن نه

2706