2733
2739
عنوان

قرنطینه زمان پیامبر

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند لحظه پیش یه دوستی گفت هیئت نرید به خاطر کرونا باهاش بد حرف زدن من میگم کسی که میگه رعایت کنید مر ...

دیدی چیکار کردن با بنده خدا؟ اولین باره تو نی نی سایت برای کسی تا این حد ناراحت میشم حقش نبود

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
اینا کورکورانه دنبال میکنن میگن مسلمونیم ولی هیچی از اسلام نمیدونن اینا اگه بی دین هم میشدن همونایی ...

من نمیگم دیندارا بدن ... من خودم ب خیلی چیزا معتقدم ... ولی متاسفانه ایران پره از خشک مذهب جاهل

2728
چند لحظه پیش یه دوستی گفت هیئت نرید به خاطر کرونا باهاش بد حرف زدن من میگم کسی که میگه رعایت کنید مر ...

البته من این تاپیکی که میفرمایید رو خوندم.جنجال از جایی شروع شد که یکی دو نفر از کاربران شروع کردند به توهین.

وگرنه همون اوایل کرونا مراجع فتوا دادند و کسی که عامدانه ناقل باشه رو شریک در قتل معرفی کردند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
البته من این تاپیکی که میفرمایید رو خوندم.جنجال از جایی شروع شد که یکی دو نفر از کاربران شروع کردند ...

درسته خب منم حرفم همینه میگم حرف اسلامم همینه که رعایت کنیم تا این بیماری ریشه کن شه ولی بعضیا از اونور بوم افتادن

چند لحظه پیش یه دوستی گفت هیئت نرید به خاطر کرونا بهش توهین شد منم میگم کسایی ک میگن رعایت کنید مرتد ...

اهااان

اینا همونایی هستن ک ضریحو لیس میزنن میگن کرونا نیس

واقعا هم هیچ کاریشون نمیشه ها فقط ناقل هستن

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎
کدوم عقل تو تاپیک قبلی هر کسی گفت رعایت کنید توهین کردن 

اینطور نبود،یک عده که میگفتند چرا فقط زمان هیئت حرف کرونا میشه،برای مراسمات دیگه هم بگید.

دو سه نفر هم توهین کردند به امام حسین و عزاداران،که اصلا دعوا از اینجا شروع شد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
دیدی چیکار کردن با بنده خدا؟ اولین باره تو نی نی سایت برای کسی تا این حد ناراحت میشم حقش نبود

به امید روزی که هممون حداقل یکبار کتاب دینی که ازش پیروی میکنیم رو بخونیم تا بفهمیم دل شکستن چه عذابی داره

اینطور نبود،یک عده که میگفتند چرا فقط زمان هیئت حرف کرونا میشه،برای مراسمات دیگه هم بگید. دو سه نفر ...

اصلا به امام حسین توهین نشد اصلاااا توهین نشد.. چند نفری گفتن توی اصل هییت دوست  ندارن و بدن فقرا بهتره. هیج کسی به امام حسین توهین نمیکنه 

اصلا به امام حسین توهین نشد اصلاااا توهین نشد.. چند نفری گفتن توی اصل هییت دوست  ندارن و بدن فق ...

اگر اسکرین گرفته بودم حتما پستی که توهین شده بود رو میذاستم تا ملاحظه کنید.

بله این حرف هم که شما میگید زده شد

اگر اسکرین گرفته بودم حتما پستی که توهین شده بود رو میذاستم تا ملاحظه کنید. بله این حرف هم که شما م ...

قبول کنیم که خیلی ها فقط میخوان با افراطگی پش برن. مثلا میگن هرکسی لیاقت برای عزاداری امام حسین و هییتش رو نداره خب این توهین نیست!!! امسال اگر دولت کمک نکنه و هییتی باشه فاجعه ای بدتر از این عروسی ها در پیش داریم