2726
عنوان

قرنطینه زمان پیامبر

245 بازدید | 29 پست

دوستای عزیزم بعضیاتون چرا از دین و خدا جلو میزنید؟

اگر شنیدید که در محلی، مرض مسری آمده است به آنجا وارد نشوید.(کنز العمال ج۱۰، ص۷۵)

اگر در شهری آن مرض مسری رخ داد، پس از آن شهر خارج نشوید.(کنز العمال ج۱۰ ، ص۷۵)

اینا صحبتای پیامبر خودمونه

کسایی که میگن رعایت کنید به هر شکلی، به خدا مرتد و کافر نیستن فقط شاید بهتر از ما دین رو شناختن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعصیا میگن حرم شفاست😂میرن ضریح لیس میزنن ... ماسک نمیزنن ... ب هیچ چیز علمی معتقد نیستن ... من واقعا نمیفهممشون 

چرا گوش نمیدن... ما ب درک ... مگه ولی فقیه و رهبرشون رو قبول ندارن ... چرا ب حرف ایشونم گوش نمیدن😒

چه ربطی به شناخت دین داشت؟این یه امر عقلی و مسلمه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
چه ربطی به شناخت دین داشت؟این یه امر عقلی و مسلمه

چند لحظه پیش یه دوستی گفت هیئت نرید به خاطر کرونا باهاش بد حرف زدن من میگم کسی که میگه رعایت کنید مرتد نیست

بعصیا میگن حرم شفاست😂میرن ضریح لیس میزنن ... ماسک نمیزنن ... ب هیچ چیز علمی معتقد نیستن ... من واقع ...

اینا کورکورانه دنبال میکنن میگن مسلمونیم ولی هیچی از اسلام نمیدونن اینا اگه بی دین هم میشدن همونایی بودن که تو چین مسلمونارو میکشتن

با دین یا بی دین آدم خوب خوبه و آدم بد بده

خیلی ها میگن چرا بقیه بازار و عروسی و سفر رفتن پس ما هم هییت میریم و عزاداری میکنیم.. شاید نشه توی خونه به حق برای امام حسین عزاداری کرد اما امسال و متفاوت تر باشیم تا خدا و امام حسینم راضی باشن ازمون

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
2706