2737
2739

تو این کرونا و تو شهری که انقدر شرایطش وخیمه، خانمای همسایه جمع شدن تو کوچه چسبیدن به هم رو جدول پیاده رو بدون ماسک و دستکش بچه هاشونم تو حلق هم ولو بازی میکنن بدون ماسک و دستکش😐 یعنی 10 تا بچه باهم بازی میکنن پنج تا خانمم نشستن🙄 حالا دو تا پارک بغلمونه یعنی این همه نیمکت و آلاچیق تو اون پارکا هست ولی اینا حتما باید کف کوچه بشینن کنار هم بدون هیچ فاصله و ماسک! بخدا اگر اینا کرونا بگیرن دلسوزی نداره چون خودشون کوتاهی میکنن... اینا هیچیشون نمیشه بعد اون بدبختایی که مجبورن برن سرکار اونجا کرونا میگیرن😔😭 خب این چه وضعشه یه سریا مثل ما پوسیدیم تو خونه یه سریام عین اینا...

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخدا یکی از فامیلای ما بدبخت چقدر قرنطینه رو زعایت کردن یعنی حتی بچشونو تا حیاطشون نبردن طفلک آقاهه سرکار کرونا گرفت یک ماهه گرفتاره خب گناه ما که رعایت میکنیم چیه... تو کوچه نشستن بدون ماسک اخه ضروریه... مردم همه تو خیابون و بازار درحال خریدن خب لااقل ماسکتونو بزنید بخدا همون ماسک خودش معجزه میکنه

کجایی هستین مگه که هنوزدم درمیشینن زنای محل

عزیزم باورت نمیییشه یه همسایه جدید اومده برامون همه رو جمع میکنه میبره پایین ما خودمونم شاخ دراوردیم کرجم

فکر میکردم نسل این ادما به دهه 40-50 میرسه ولی گویا هنوزم هستن😩اونم وسط کرونا و کرج که انقدر وضعش خرابه بخاطر کرونا

2740
[QUOTE=146330482]عزیزم باورت نمیییشه یه همسایه جدید اومده برامون همه رو جمع میکنه میبره پایین ما خود ...

خیلی بی منطقن...😞 نمیدونم ما چه گناهی کردیم با همچین بی سوادا و افراد ناآگاهی هم وطن شدیم

خیلی بی منطقن...😞 نمیدونم ما چه گناهی کردیم با همچین بی سوادا و افراد ناآگاهی هم وطن شدیم

والاچی بگم خواهر...من فکرمیکردم نسل این آدما اونم توشهرهای بزرگ منقرض شده

خدایا شکرت..