2733
2734
عنوان

خانما بیاین کمک ...اونایی که لیفت مژه بلدن یا انجام دادن😢

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیکت حذف شد بیا بگو چکار کردی

یادم نیست اونجا تا کجا تعریف کرده بودم ولی شوهرم به مزاحمه پیام داد مثلا از زبون من

اونم هی اصرار میکرد که عکس انگشت کوچیک بده 

ویس بده 

شوهرم گفت خودت ویس بده اگه نمی ترسی

یهو جوگیر شد ویس فرستاد که من نمیترسم ،از چی باید بترسم زود باش به سوالام جواب بده

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

سریع ویس و پاک کرد

منم چون جی بی واتساپ دارم ویس برام پاک نشد 

دوباره پیام دادیم که شناختمت یه بلایی سرت میارم که مرغاب آسمون به حالت گریه کنن

واییییییییییی بچه ها انقدر پرو بود شروع کرد فحش دادن فحش میدادا

فحش خواهر مادر همه زیر نافی 

به شوهرم گفت بیا فلان جا 

اینم داشت میرفت انقدر گریه کردم التماس کردم نشست سر جاش 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2731

فعلا که داده شماره رو آدرس و اسم طرف و دربیارن

هنوز گفتن شنبه معلوم میشه 

ولی همچنان داره زنگ میزنه انقدر بچه پرو هست

مسدود ولی پیامکش برام میاد 

بچه ها من داداشم دوسال پیش یه نامزدی کرد ولی چون از هیچ لحاظ به هم اخلاقشون نخورد اینا از هم جدا شدن یکی از دلایلش هم فحش ناموس دادن برادر دختر به دادشم بود بی خورد وبی جهت یعنی تو موضوعی که بین خودشون بود به داداشه هم ارتباطی نداشت اصلا 

خوب حالا نشناختینش؟؟؟؟؟

حدس میزنم از رو کدایی که داده اون باشه از روی صدا وسن و سالش 

اگه اون باشه که شوهرم واقعاااا ولشون نمیکنه 

شکایت میکنم ابدا رضایت نمیدم 

چون همش هم باعقده فقط فحش میداد 

احتمالا زیاددد اون باشه 

حالا شنبه معلوم میشه 

توکل بخدا

بچه ها کسی میدونه جرم فحاشی و اهانت به حیثیت وتهمت به زنا چیه 

واقعا میخوام اعاده ی حیثیت کنم ؟

اگه تاپیک خواهرشوهر فضول بود الان همه میومدن🥴

خوب عزیزم باید ی تاپیک جدا گونه بزنی همه منتظر تاپیک جدیدت بودن که گفتی میزنی ما ها چون نگران شدیم اومدیم تو این تاپیک قبلت پیام دادیم بهت الان سریع ی تاپیک با همون عنوانی ک گفتی میزنم بزن

2706