2737
2734

پسرم یکسالشه ازمایش داده کمخونی داره فردا قراره ببرم پیش دکترش کسی تجربه ای داره؟چه داویی استفاده کردین؟

چقدر طول کشیده خوب بشن؟

کمخونی روی قد وزن بچتون هم اثر داشته؟پسر من وزنش خیلی کمه سیزده ماهشه ۹ کیلوئه

پسرم یک سالگی کم خونی داشت ولی دارو بهش ندادم حسابی بهش چیزای مقوی دادم خوب شد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
پسرم یک سالگی کم خونی داشت ولی دارو بهش ندادم حسابی بهش چیزای مقوی دادم خوب شد

اخه پسر من تغذیش خیلی خوبه فقط وزن نمیگیره الانم از یکماه پیش هیچی اضافه نکرده حتی یه گرم

چیا دادی به پسرت عزیزم میشه بگی اگه از لیستت چیزی رو جا انداختم بدم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیگه5 سالشه دقیق یادم نیست ولی خیلی ماهیچه میدادم بهش 

ارده و شیره

خرما و کنجد 

پسته و بادام آسیاب میکردم با قاشق بهش میدادم به نظرم اینا آسیاب بشن بهتر جذب میشن چون بچه ن خوب نمیجون

تخم مرغ محلی

مرغ و بوقلمون محلی تا قبل این کرونا همیشه بهش میدادم خدا رو شکر حتی دارو سرماخوردگی ام ندادم بهش 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731

نگران وزنشم نباش بچه ها همینن مخصوصا تو این سن که یکسره درحال دویدنن

الان دیگه5 سالشه دقیق یادم نیست ولی خیلی ماهیچه میدادم بهش  ارده و شیره خرما و کنجد  پس ...

بچه منم کم خونی داره هم اینارو هم اناده کنم لب نمیزنه همشونو تف میکنه اخخخه چراااا

الان دیگه5 سالشه دقیق یادم نیست ولی خیلی ماهیچه میدادم بهش  ارده و شیره خرما و کنجد  پس ...

منم همه اینا رو میدم اخه کم میخوره ولی سعی میکنم غذاش مقوی باشه بعضی بچه ها ماشالا حجم زیاد غذا میخورن پسر من بیشتر از اینی که الان میخوره اشتها نداره که بهش بدم😓

بچه منم کم خونی داره هم اینارو هم اناده کنم لب نمیزنه همشونو تف میکنه اخخخه چراااا

دیگه راهی نداری جز دارو فک کنم کمخونی خودش باعث کاهش اشتها میشه

ولی درکل تا جاییکه براتون ممکنه تغذیه رو جایگزین دارو کنین

شیره انگور و خرما دوای کم خونیه مثل شربت با آب خنک بهش بده احتمالا خوشش میاد

من سویق کودک میگیرم از عطاری با عسل قاطیش میکنم مثل مثل قرص گوله ش میکنم پسرم میخوره خوشش میاد

2738
منم همه اینا رو میدم اخه کم میخوره ولی سعی میکنم غذاش مقوی باشه بعضی بچه ها ماشالا حجم زیاد غذا میخو ...

دختر عموم ماهیچه رو مینداخت تو شیشه در بسته و چندین ساعت میذاشت تو آب جوش قل میزد عصاره ش در میومد تو شیشه میموند حجمش خیلی کم بود و راحت به خورد بچه ش میداد

دختر عموم ماهیچه رو مینداخت تو شیشه در بسته و چندین ساعت میذاشت تو آب جوش قل میزد عصاره ش در میومد ت ...

گوشت شیشه نمیخوره زیاد امتحان کردم😔میدونی اگه یه چیزی رو هم دوست داشته باشه و بخوره یه هفته بعد دلشو میزنه دیگه لب نمیزنه

دیگه راهی نداری جز دارو فک کنم کمخونی خودش باعث کاهش اشتها میشه ولی درکل تا جاییکه براتون ممکنه تغذ ...

دقیقا امتحان کردم سویق و... اصلا شیره انگور و خرما با اب هیچجوره نمیخوره . فقط نون و اب دوست داره کم خوراک