2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون دیگع چیه😳

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
بله حقیقته همون حرف قرانه دیگه بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا چیز سختی نیس درکش و استفاده ازس

میدونی چیه نمیتونم درکش کنم.یعنی فقط از خدا بخوام و ناامید نباشم؟ 

دقیقا نمیدونم باید چکار کنم

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
با فکر کردن به آرزوهات اونا رو جذب خودت میکنی خیلیا میگن به آرزوهاشون اینطوری میرسن

پس من الان باید به تمام ارزو هام میرسیدم چند سال فکر میکنم

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2738
میگن باید دیدت مثبت باشه

مامانم به ارزوهاش رسیده اما من نه

باید از ته دل ایمان داشته باشی که اون چیزی که می خوای برای توست و احساس خوبی نسبت بهش داشته باشی. با ...

نمیدونم چرا مطالبشو که خوندم احساس میکنم حقیقت داره.

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘

ببین عزیزم من خودم ایمان به خدام خیلی قوی هر وقت چیزی از خدا بخوام نمیگم خدا جون بهم بده من تصور میکنم داد اینقدر میگم داده که واقعا هرچی بخوام به دست میارم یا هرچی بخوای تصور کن هست و داری به هرچی فکر کنی اون انرژی سمتت میاد نباید شک کنی ایا میشه یا نه تو فکر کن به آرزوت رسیدی 

.به جای بلند کردن صداتون منطقتون زیاد کنید . .  آقامون ضربان قلبم نباشه هلاکم   
میدونی چیه نمیتونم درکش کنم.یعنی فقط از خدا بخوام و ناامید نباشم؟  دقیقا نمیدونم باید چکار کنم

آره بخوا و تصور کن که داری و بابت داشتنش خدارو شاکر باش

مثلا تصور کن ماشین داری باید با جزئیات بدونی ماشینت چیه درسته؟ حتی پلاکشم باید بلد باشی مگه نه؟

خب الان تصور کن رانندگی میکنی از اینکه ماشین داری شاکری؟

سوئیچت کجاست؟ آهان گذاشتم تو جیب مانتو طوسیم

ببین اینا تصور لحظه به لحظه اس باید اینجوری پیش بری جلو

من به خیلی چیزام اینجوری رسیدم دانشگاهم کارم ازدواجم

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
2706