2737
2739
خب اولش نمیگن میکشیم،بعدش میفهمی

همه اولش همینجورین تونامزدی یک زن نرمال ویک مردنرمال وبعدش همه چی مشخص میشه طرف باید باهوش باشه وبفهمه ولی برای امثال شماکه متاهلید وکار ازکار گذشته یاباید کناربیاید یا طرفو مجبورکنید ترک کنه اگه به زندگیتون اسیب زده

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه اولش همینجورین تونامزدی یک زن نرمال ویک مردنرمال وبعدش همه چی مشخص میشه طرف باید باهوش باشه وبفه ...

آسیب نزده،درحد هفته ای دوسه نخه،امااصلاخوشم نمیادونمیتونم کناربیام،چون اولش گفتم دوس ندارم

آسیب نزده،درحد هفته ای دوسه نخه،امااصلاخوشم نمیادونمیتونم کناربیام،چون اولش گفتم دوس ندارم

کسی که سیگارو ازعمق وجودش وباحس میکشه به پاکت هم میرسه،سیگار برخلاف قلیون وابستگی داره ونمیشه باور کرد یکی که چن سال درگیره تفننی میکشه،اگه اسیبی نمیزنه مشکلی نیست واگه طرف مدام گوشزد کرده اما گوش طرف بدهکار نیست این یعنی بیخیالی واهمیت ندادن به خواسته همسر

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2731