2733
2734

خیلی استرس دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

یه کوچولو تو راه دارم😍 تازه مهمونم شده😙 روز تولدم خدا بهم هدیه داد😊 ... خدایا خودت برام حفظش کن که تو حافظ همه کوچولوهایی❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

papp_a: 1.48mlu

fb_hcg: 79.20lu

Down Syndrome : Screen Negative

Trisomy 18/13: Screen Negative

DS: final Risk  1:426

T18/13:  finalRisk: 1:99000

هر دو نمودار هام رنگهاش سبزه فقط فینال ریسک DS بالاتر از نمودار آبیه ولی رنگش سبزه

یه کوچولو تو راه دارم😍 تازه مهمونم شده😙 روز تولدم خدا بهم هدیه داد😊 ... خدایا خودت برام حفظش کن که تو حافظ همه کوچولوهایی❤
نمیشه عکس گذاشت  سایت قاطی کرده

عددهاشو نوشتم ببینید میتونید بفهمید در چه حدیه

سایت خرابه

عددها رو نوشتم ببینید متوجهش میشید

خوبه به نظرم 

خدا از دهنتون بشنوه