2733
2734
عنوان

چیکار بایدکرد؟

123 بازدید | 14 پست

شوهری که بعد از ی دعوای ساده برمیگرده میگه دیگه بامن حرف نزن وگرنه کتکت میکنم ک بمیری.رو بایدچجور باش برخورد کرد؟؟؟ی چندوقته اخلاقش خیلی عوض شده.و کم مهر تر شده.طلاق نمیتونم بگیرم چون یا دائم کتک میزنه یا تهدید ب کتک میکنه.راه کار دیگه بدید بچه هم دارم یکی

سکوت کن ـ همیشه موقع هر بحثی سکوت میکنم بعدا طوری جبران میکنم ک طرف ب هفت پشتش بخنده دوباره تکرار کنه همه ام ازم حساب میبرن 

شیک و مجلسی

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکوت کن ـ همیشه موقع هر بحثی سکوت میکنم بعدا طوری جبران میکنم ک طرف ب هفت پشتش بخنده دوباره تکرار کن ...

خب چطور؟ حرفت پوشیدس واضح تر بگو

میش برا اینک نی نیم رو سالم بغلم بگیرم صلوات بفرستین🙏
2728
سکوت کن ـ همیشه موقع هر بحثی سکوت میکنم بعدا طوری جبران میکنم ک طرف ب هفت پشتش بخنده دوباره تکرار کن ...

ینی دقیقا چیکار میکنی؟؟؟من چجوری برخورد کنم؟

دمت گرم😉👌

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2738
ینی دقیقا چیکار میکنی؟؟؟من چجوری برخورد کنم؟

بزار کارمو انجام بدم کامل بیام اینجا تو ام مثال بزن تا بیام بگمت چ کنی چطو کنی لایکم کن

بزار کارمو انجام بدم کامل بیام اینجا تو ام مثال بزن تا بیام بگمت چ کنی چطو کنی لایکم کن

مثلا در مقابل کتک زدناش.در مقابل فحش دادناش..کاااش میشد طلاااق میگرفتم و خلاص میشدم.اووووف 😧😢

مثلا در مقابل کتک زدناش.در مقابل فحش دادناش..کاااش میشد طلاااق میگرفتم و خلاص میشدم.اووووف 😧😢

ببین ی واقعیتی هست الان راحتی اختیارت دست خودته فک نکن الان برگردی خونه پدرت سوگلی میشی باید هزار جور ب همه جواب پس بدی ی جورایی دختر خونه نیستی اضافی پس بمون و زندگیت و درست کن ـ اگ دیدی شروع کرد ب چرت و پرت گفتن بشین خونسرد نگاش کن اصلا جواب نده ب هیچ وجه ـ تا دستش ب کتک هم نره ـ 

بعد عادی باش کارای خودتو کن اگ نیومد ب پات بیفته ازت معذرت بخاد هرچی خاستی بگو ببین توی ی دعوا تو وقتی جواب طرفو بدی جری تر میشه و حدوفراتر میبره ـ  ولی اگ سکوت کنی یا با خودش میگ دیدی ادم حسابم نکرد یا خسته میشه و ساکت میشه ک در هر دو صورت برد با توعه . چون نمیتونه خوشحالی کنه ک سوزوندتت برعکس اینکه واکنش بدی ـ شاید ی عده بگن اینجوری بی عرضه بازیه و فلان ولی اینطور نیست طبق تجربه شخصیم بهترین روشه وقتی تو سکوت کنی طرف یمقدار داد بیداد میکنه چارتا حرف میزنه و میره ولی ب احتمال هفتاد درصد برمیگرده سمتت از ی طرف عذاب وجدان و از طرف دیگ اینکه تو هیچ تقصیری نداری نمیتونه گردن تو بندازه ـ 

پس خودش باید پیشقدم شه ـ و از طرف دیگ کنجکاوی ک چرا سکوت کرد؟؟؟؟؟ب مرور ک این حالت ادامه پیدا کنه اونم میبینه عه همه تقصیرا ک گردن منه هربارم من میرم عذر خاهی پس در نتیجه ب این فکر میرسه ک باید ی چیزایی تغییر پیدا کنه 

حالا رفتار تو خیلی مهمه وقتی اومد سمتت ب هیچ وجه مرور اتفاق نمیکنی کافیه سردو دلخور باشی و ن سرد و عصبی 

همه زبون دارن همه میتونن تو دعوا جنجال و بیشتر کنن ک نتیجه ای جز خودخوری هم نداره ـ ولی این راه حلیه ک من پیش گرفتم همیشه ام موفقم حتی کسایی ک برا خیلیا سر خم نمیکنن ناچارا با من کنار بیان چون قانون منو میدونن

و این چیزیه ک من بهش میگم سیاست ـ البته اگ طرف طبق این برنامه پیش نره شما حق ی برخورد اساسی رو دارید

امیدوارم ب دردت بخوره

2706