2733
2739
ان شاالله کارشون خوب انجام بده ، مو وز نمیشه و خودت هم مراقبت کنی چون مراقبت داره بستگی هم داره اگر ...

دلکره کردم بشددت خشک شده و گره میشه

تو حموم‌کلی ماسک مو میزنم تا گره نشه

دلکره کردم بشددت خشک شده و گره میشه تو حموم‌کلی ماسک مو میزنم تا گره نشه

عزیزم من یه پیشنهاد دارم کراتینه خوبه ولی بنظرم پروتیین تراپی هم خیلی برات جواب میده اگر مدنظرت صافی نیست به فاصله ده روز سه بار باید مراجعه کنی خیلی موهات عالی میشه عزیزم دیگه نگران مواد خاصش هم نیستی گلم 

قد موهاتو بهم بگو تا بگم البته اینجا حدود هزینشو

اگر بتونی جایی برای مدل بری که فقط هزینه مواد بگیرن البته اونم نه هرجای بی کیفیتی فقط بخاطر ارزون بودن

خیلی کار خوبی میکنی ماسک استفاده میکنی ، سعی کن شامپو فری سولفات استفاده کنی عزیزم با روغن آرگان خیلی عالیه 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یه پیشنهاد دارم کراتینه خوبه ولی بنظرم پروتیین تراپی هم خیلی برات جواب میده اگر مدنظرت صافی ...

مررسی گلم😘😘😘 یه دنیا ممنون

صافی مو‌رو بشدت میپسندم

یه ارایشگاه اراک هست از زمان عروسیم رفتم خیلی قبولش دارم یه نفر اورده واسه کراتینه خیلی میگن موادش و کارش خوبه

اما انقدر منو ترسوندن شک کردم

هی میگن موهات میریزه و ...

2731
مررسی گلم😘😘😘 یه دنیا ممنون صافی مو‌رو بشدت میپسندم

خواهش میکنم عزیزم⁦♥️⁩

اینکه میگی مو وز میشه خشک و دکلره شده البته باید ازنزدیک دید به احتمال زیاد ۷۰ درصد احیا ۳۰ درصد صافی برات انتخاب کنن چون احیا مهمتره البته باید مورو ازنزدیک دید مایه مویی بود وزشدید گره خورده بود تاباز شد دیدیم مو آسیب ندیده و میشه کراتینه رو بیشتر روی صافیش تاکید کرد

موفق باشی عزیزم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
خواهش میکنم عزیزم⁦♥️⁩ اینکه میگی مو وز میشه خشک و دکلره شده البته باید ازنزدیک دید به احتمال زیاد ۷ ...

همچنین شما گلم

انشالله سلامت و عاقبت بخیر باشین🌹

همچنین شما گلم انشالله سلامت و عاقبت بخیر باشین🌹

همچنین شما گلم ⁦♥️⁩