2726

نه عزیزم مواد های آرایشگاه ها خوبه البته بعضی هاشون 

باید احیا  ۱۰۰٪  باشه تا خوب جواب بده

میشه یه صلوات مهمونم کنین😉💙 اگه تایپ ترسناک دیدی منو هم صدا بزن لدفا😗🍭  یه آدم بی شیله پیله و مهربون😁🍭من رو با آدمهايي كه ازشون دوري ميكنم قضاوت كن😎زیاد حرف زدن رو دوست دارم☺ خداا جونم منو هم میبینی؟ گذشته خوبی نداشتم آینده مو خوب کن فداتشم😞 درخواست دوستی قبول نمیشه به هیچ وجه😑 دوست دارم بشم یه خانم معلم😍😍😍با تچکر😌🤍

عزیزم اصلا به صرفه نیست خودت بخری بدی بهشون چون ببین یسری ۴ تا دارن دوتاش که مال خودته دوتا دیگش باید اگرم به آرایشگاه دادی ازشون پس گرفتی بذاری برای خودت تا دوباره ریشه موهات بلند بشه بخواهی تازه اگر تاریخ انقضاش نگذره ، اکثرا هم میگن باید پک کامل باشه یعنی دوتا که مربوط به ارایشگراست رو هم میگن باید همون مارک باشه که اون دوتایی دیگه که مال مشتری باشه یعنی ازت شاید  نخرن بقیه اون دوتایی که مال ارایشگراست /من خودم توی این کار هستم اگرم بخواهی اون موادی که ارایشگرهای ماهر میزنن بااون اتو مو مخصوص استفاده نکنی خودت خیلی قیمتها بالا میره ، من از مواد که میگن برای داخل خونست اطلاع ندارم فقط میتونی جای معتبر بری عزیزم 

اگر اصفهان هستی بهم بگو گلم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اصلا به صرفه نیست خودت بخری بدی بهشون چون ببین یسری ۴ تا دارن دوتاش که مال خودته دوتا دیگش بای ...

ممنون عزیزم از راهنمایی کاملتون

نه متاسفانه اصفهان نیستم اگه نه مستقیم میومدم پیش خودتون❤️

ممنون عزیزم از راهنمایی کاملتون نه متاسفانه اصفهان نیستم اگه نه مستقیم میومدم پیش خودتون❤️

خواهش میکنم عزیزم⁦♥️⁩

اگر تهران هم هستی میتونم بپرسم برات عزیزم اگر دوستان اطلاعات داشتن بهت خبر میدم تواین تاپبکت 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
خواهش میکنم عزیزم⁦♥️⁩ اگر تهران هم هستی میتونم بپرسم برات عزیزم اگر دوستان اطلاعات داشتن بهت خبر می ...

عزیزم تا چه مدت میمونه؟ مراقبت خاصی داره؟

عزیزم تا چه مدت میمونه؟ مراقبت خاصی داره؟

ان شاالله کارشون خوب انجام بده ، مو وز نمیشه و خودت هم مراقبت کنی چون مراقبت داره بستگی هم داره اگر مو زیاد آسیب دیده باشه بیشتر احیاش مدنظر و صافی کمتر ولی ما چندوقت پیش یه موی فر کراتینه کردیم اینقدر تغییر کرد وصاف شد البته بیشتر صافی بود و میمونه تا رشد ریشه ها تاجایی مثلا ۹ ماه میان برای بالای موهاشون ولی پایینش هنوز هست و اینکه کسی بخواد مجدد انجام بده بالای موشو ، البته اینا برای درصد صافی بیشتر از احیاش هست

حتما مراقبتهارو رعایت کنی 

توی موقع پریودی هم نباید بری عزیزم اگر جزیی تر خواستی بهم بگو موت دکلره شده وز ، فر چجوریه تاراهنمایی کنم 

2706