2737
2739
عنوان

ی مدلینگ چادری

| مشاهده متن کامل بحث + 2486 بازدید | 69 پست
گلم ی سرچ کن رو بزن رو اینترنت میم اقبالی مائده عابدینی محدثه خدایاری

عزیز دلم من ماعده عابدینی و سرچ کردم محجبه بود ولی توی همه عکساش با چادر نبود... والا توی خانواده ما به کسی میگن چادری که همه جا چادر سرش باشه و بدون چادر سختش باشه 

عزیزم من نگفتم که چادری نباشه... گفتم اگه دنبال جلب توجه چادرش و دربیاره.. شما فلسفه چادر و میدونی؟ ...

من دنبال جلب توجه نبودم گلم متاسفانه درست متوجه نشدین منظور منو

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم من ماعده عابدینی و سرچ کردم محجبه بود ولی توی همه عکساش با چادر نبود... والا توی خانواده ما ...

مائده عابدینی چادریه 

بله شما کاملا درست میگی😶😶😶😶

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

برای اینکه با چادر هم بتونی خوش پوش باشی باید روسری رو خیلی خوب بپوشی ، ترجیحا میتونی تلق بزنی جلوی روسریت که خوب وایسه...

چادر همیشه تمیز باشه...

رنگ روسری و کیف شبیه هم باشه خیلی جالب میشه...

چادر ارایش غلیظ نمی پذیره...

موی بیرون از روسری نمیپذیره...

کسی که چادر می پوشه باید بدونه چادر رو برای چی می پوشه...هدفش از پوشیدن چادر اگر پوشش باشه درسته بقیه اهداف رو کاری ندارم...

ولی به نظر من هر‌کس با هر تیپی که هست باید خوش پوش باشه فرقی نداره چادریه یا بی چادر...

ولی کسی که چادر سر میکنه باید حرمتش رو حفظ کنه...

2728
عزیزم من نگفتم که چادری نباشه... گفتم اگه دنبال جلب توجه چادرش و دربیاره.. شما فلسفه چادر و میدونی؟ ...

چادر فلسفه ای نداره... چادر ی شخصیته ک ی سریا میسازن... با این... ی سریا با مهربونی... ی سریا با انسانیت...فلسفه نکن عزيزم...همین کم مونده چادر و چادری هم جز تاریخ و فلسفه بیارین

چرا چرت میگین آخه... نظر در مورد تیپ ی خانوم متشخص و میخواد... لطفا چرت نگو....شماها مغزتون نابوده.. ...

عزیز دلم من واقعا نفهمیدم.. مدلینگ چادری؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم اون آدم چادرش الکیه.. اگه چادری باشه.. ولی زیر چادر تیپ بزنه و عکسشو پخش کنه تو نت.. واقعا چادرش برا جلب توجه هست.. قصد توهین به چادری های عزیز و ندارم.. حرفم برای اونائیه که چادر میپوشن و یک کیلو آرایش دارن.. 

2740
بله.. من درست متوجه نشدم ببخشید 

خواهش میکنم

برای اینکه با چادر هم بتونی خوش پوش باشی باید روسری رو خیلی خوب بپوشی ، ترجیحا میتونی تلق بزنی جلوی ...

مرسی گلم

عزیز دلم من واقعا نفهمیدم.. مدلینگ چادری؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیزم اون آدم چادرش الکیه.. اگه چادری باشه.. ولی زی ...

کسی ک چادر میپوشع میتونه بهترین تیپ و بزنه و اتفاقا هر جام خواس درش بیاره و راحت بگرده... ببین بهتره ک دخالت نکنین تو کارای بقیه...مگه اونا خودشون و انداختن تو قفس گفتن درم سفت ببندین نتونم در برم..اونم ادمه... تیپش اینطوریه فقط

چادر فلسفه ای نداره... چادر ی شخصیته ک ی سریا میسازن... با این... ی سریا با مهربونی... ی سریا با انس ...

چادر فلسفه داره... هر چیزی که خدا گفته یه فلسفه ای پشتش داره... فلسفه چادر حجاب و عفافه.. پوشش با حجاب فرق داره. حجاب هم خودش فلسفه ای جدا داره... میتونید توی کتاب ها بخونید... 

چادر فلسفه داره... هر چیزی که خدا گفته یه فلسفه ای پشتش داره... فلسفه چادر حجاب و عفافه.. پوشش با حج ...

مطمئن باش ب جای اینکه برا بقیه تصمیم بگیرم... سرم و میکنم تو زندگی خودم و کتابامو میخونم

من خودم جدیدا چادر مدل حسنا خریدم به شدت عاشقشم...

از نظر من راحته و خیلی شیک...

روسری هام رو مدلی میبندم که تا روی شکم میاد و کامل سینه رو می پوشونه و میاد روی چادر...

بعضی مدل عکس هاش توی نت هست... همیشه هم سعی میکنم چادرم تمیز باشه و بوی خوب بده...نه اینکه حتما بوی عطر بده...

عقیدم هم اینه که هر کسی کلا یه مدل چادر هست که خیلی بهش میاد...باید بتونی تشخیص بدی و اگرچادری هستی از پوشیدنش لذت ببرید و بدونی که با چادر هم میشه تیپ و استایل خوبی داشت نه حالا جلب توجه  کردن در کل میگم...

این ها صرفا تجربه هام بود...❤

2706