2737
2739
عنوان

کی بیبی چک بزنم؟

160 بازدید | 16 پست

من یه سقط داشتم سه ماه پیش دوبارپریود شدم. قبلش خیلی سرتایم بودم سر ۲۸ روز عین ساعت. ولی پریود دومم ۲۳ روزه بود بعدش اقدام کردم حول و حوش تخمک گذاری با تشخیص کیت! الان۱۲ روز گذشته از تخمک گذاری منفی شد! دیگه بیخیال شم ایا؟ منفیه؟ دقیقا نمیدونم کی باید پریود شم! اپلیکیشن میگه شنبه ولی نمیدونم‌چند روزه شده سیکلام

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

من سقط ک کردم چهارماه پیش پریودی بعدیم 45 روز بعد شد بعد اون دیگه منظم شد البته از 31 روز شد30 روزه 

حالا نمیدونم سر این یکی سقطم همون طوری میشه یا زودتر میشم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سقط ک کردم چهارماه پیش پریودی بعدیم 45 روز بعد شد بعد اون دیگه منظم شد البته از 31 روز شد30 روزه& ...

اخی متاسفم دو بار این اتفاق برات افتاده😓

اخی متاسفم دو بار این اتفاق برات افتاده😓

بله بخاطر حماقت 😞 دکتر قبلیم ک آزمایش برلی همسرم ننوشت و این یکی ام افتاد سقط خود به خود بود 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
بله بخاطر حماقت 😞 دکتر قبلیم ک آزمایش برلی همسرم ننوشت و این یکی ام افتاد سقط خود به خود بود 

بمیرم برات ایشالا سال دیگه نی نی جونی بغلته❤️

بمیرم برات ایشالا سال دیگه نی نی جونی بغلته❤️

خدانکنه عزیزم 😍 همچین 

من شاید جدا شم اگه حامله نباشم😑

چرا گلم 😔

چرا گلم 😔

ادم خوبیه ولی شکاکه دیگه له لهم بعد ۷ سال درست نمیشه! ما ایران هم نیستیم شرایط خودمم خیلی خوبه دیگه همش فک میکنم برای چی عمر خودمو هدر بدم الکی خودمو ثابت کنم فایده هم نداره!

2706