2733
2739
عنوان

شوهرم اصلا اهل پیشرفت نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 64 پست

نمیتونی روحیه کسی رو عوض کنی چون صرفا دوس داری مثل خودت باشه😐😐😐 شاید شوهرتونم دوس داره شما مثل اون ساده گیر تر باشید دلیل نمیشه😐

این قدم های دیگه رو شما بردارید کسب اینترنتی و ....

میتونی بری معامله تو بورس یاد بگیری  شما هم ی حرکتی بکن 

من خودم میخوام بورس یاد بگیرم آموزش پرورش قبول شم به کنکوری ها درس بدم ارشدمو بخونم و اگه تونستم مرک ...

الان چکاره ای عزیزم؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم میخوام بورس یاد بگیرم آموزش پرورش قبول شم به کنکوری ها درس بدم ارشدمو بخونم و اگه تونستم مرک ...

ان شاالله به هدفاتون برسید

ولی همه اینا در حد خاستنه 

همه ادما میخان به بهترین جایگاه برسن از جمله خود من

ولی شرایطی ک الان دارید و کارهایی ک داریم انجام میدیم یا گذشته انجام دادیم نشون دهنده اراده ما و موفقیت های ماست 

نه ارزوهامون

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2728
الان چکاره ای عزیزم؟ 

کاربر نی نی سایت

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
دنبال همشون 

در واقع بیکار هستی! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
کاربر نی نی سایت

😂😂😂

2738

اووووه .

من اصلا فکر پیشرفت نیستم .

نه هدفی دارم .نه برنامه ای . نه انگیزه ای . نه هیچی دیگه .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

همه گفتنی ها رو گفتن😐✋

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2706