2737
2734
عنوان

با هر پسری آشنا میشم زود ازش خسته میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 48 پست
بعد از یه مدت خیلی رفتار های بدشون برام غیرقابل تحمل میشه.اولش میگم قابل تحمله. ولی بعدا به شدت اذیت ...

پس انتخابات اصلا خوب نیست

شاید اول جذب چهره و ظاهرشون میشی 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا سرد میشی؟عیب و ایرادی دارن؟ به این فک کن ممکنه موقعیتای خوبی باشن و ازدستشون بدی به این فک ...

مثلا این آخریه خیلی بیش از حد همه چیو تحلیل میکرد یا حساب کتاب میکرد میخاستیم چیزی بخریم باید قیمت همه جارو در میاورد.بعد یه ماه میخرید بعد هی میگفت وای کلاه گذاشتن سرم این تقلبیه و فلان...یا هی از خودش تعریف میکرد هر کاری من انجام میدادم میگفت دیدی بهت گفتم،یا اینو از من یاد گرفتی ها...منم به هم زدم باهاش

تویی که اینو میخونی، امیدوارم به همه آرزو هات برسی
2728
پس انتخابات اصلا خوب نیست شاید اول جذب چهره و ظاهرشون میشی 

نه اصلااا.اوایل میتونم باهاشون کلی حرف بزنم درباره همه چی.وقتی نمیشناسمشون کلی جالبن برام.ولی بعد از مدت همه چی تکراری میشه.حتی شوخی هاشون هم میره رو اعصابم و بی مزه میشه

بنظرم خسیس بوده کار خوبی کردی

آره دقیقا.البته برای من همه چی میخرید ولی دیگه اعصابمو خورد میکردومخصوصا اگه یه لوازم خانگی ای چیزی میخرید برای خونشون

نه اصلااا.اوایل میتونم باهاشون کلی حرف بزنم درباره همه چی.وقتی نمیشناسمشون کلی جالبن برام.ولی بعد از ...

پس باید با مشاور صحبت کنی 

بعدا برات سخت میشه 

دیگه نمیتونی شریک زندگی کسی باشی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
واقعا دوستی قبل ازدواج خوب نیس منم تصمیم گرفتم سنتی ازدواج کنم

من که تا نشناسمشون نمیتونم واقعاوسنتی هم از فامیلایی که میشناسم خوشم نمیاد :)

2738
بعد از یه مدت خیلی رفتار های بدشون برام غیرقابل تحمل میشه.اولش میگم قابل تحمله. ولی بعدا به شدت اذیت ...

شایدشما کمال گرا هستین

هرآدمی یه مشکلی یه عیبی داره بالاخره

اما‌اگه چیزی که شما ازشون میبینی غیرقابل تحمله خب حق دارین

اما‌اگه‌واسه چیزای ساده وپیش پاافتاده پشیمون میشین خب باید تکلیفتونو باخودتون روشن کنین

سلام برابراهیم،اینگونه نیکوکاران را پاداش میدهیم،به راستی که او ازبندگان مومن ما بود

متولد خردادی 

خخخخ

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
بهتره با یه مشاور صحبت کنی به نظر من تو کمال گرا هستی و نمیتونی کیس مناسبتو پیدا کنی چون دنبال بهترت ...

آخه اولش خوبن به نظرم.بعدش دیگه درباره هیچی نمیتونم حرف بزنم باهاشون.باهاشون میرفتم بیرون همش همدیگه رو نگاه میکردیم :/

مثلا این آخریه خیلی بیش از حد همه چیو تحلیل میکرد یا حساب کتاب میکرد میخاستیم چیزی بخریم باید قیمت ه ...

اینارو ک گفتی منم ازش بدم اومد😂😂😂

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
2706