2733
2734

توی فامیل دوستان و اطرافیان.همه فکر میکنن علیرغم همه مشکلاتی که دارم.یه آدم موفق و خودساخته ای هستم.

ولی وقتی صادقانه بخودم نگاه میکنم از ته ته قلبم ازینی که هستم متنفرم و نمیخامش.

واقعا دلم میخاد عوض همه این سالهایی که زندگی کردم وتلاش کردم و به اینجا رسیدم چند نفر حسابی کتکم بزنن و خوردم کنن  واقعا دلم میخاد خوردم کنن و صدای شکستنم رو بشنوم.دلم میخاد هم جسمم و هم روحمو خورد کنن.حالم از خودم از قضاوت شدن و از زندگیم بهم میخوره.خیلی وقته دلم میخاد یه جایی خدارو گیربیارم و باهاش یقه به یقه بشم که چرا فقط میخام بهم بگه چرا

یقه شو بانفرت نمیگیرم.با عجز و واموندگی میگیرم.

😰😰😰😰😰😰😰😰😰😰

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هممون تو زندگی ممکنه ب همچین لحظه ای برسیم .منم گاهی اینجوری میشم برمیگردم ب عقب نگاه میکنم و میبینم هیچی نبوده ک بهش دل خوش کنم 

از الان ب بعد چی ؟؟ نمیشه جوری زندگی کنیم ک سالها بعد وقتی ب الانمون نگاه میکنیم پشیمون نباشیم ؟ 

هممون تو زندگی ممکنه ب همچین لحظه ای برسیم .منم گاهی اینجوری میشم برمیگردم ب عقب نگاه میکنم و میبینم ...

عزیز دل من بارها و بارها به عقب نگاه کردم و از کارهایی که کردم راضی هستم.حتی یکروز هم بخودم بدهکار نیستم.ولی وقتی صادقانه و از ته دل خودتو برای اطرافیان پخش میکنی برای زندگی و برای هرچیزی که توی این دنیا هست دراختیار میذاری خب حداقل باید منتظر یه صدای خفیف انعکاست باشی بشنوی

یه گوشت در باشه ی گوشت دروازه  موفق ترین و خوشبخت ترینم باشی مردم قضاوتت میکنن

چرا فکر میکنی خودمو درگیر حرفای خاله زنک دیگران میکنم.من خیلی توی زندگیم تلاش کردم تا امروزم تا تونستم به دیگران کمک کردم چه مادی چه معنوی.حتی یکروز هم از زندگیمو بیخودی هدر ندادم.مگه قراره چندبار زندگی کنم.کوچکترین لطمه ای به روح آدما و رو دنیا وارد نکردم و وجدانم بیدار بیداره ولی چرا آروم ندارم چرا روحم قرار نداره.من واسه کارام منتظر پاداش از دیگران و ازخدا نیستم و نخواهم بود ولی آرامش درونی حقمه دیگه.چرا همش وقتی تنها میشم حتی الان باید گریه کنم؟حق دارید درمورد ضعیف بودن هم قضاوتم کنین و بگین مرد که گریه نمیکنه؟دلم لک زده واسه اینکه از ته وجودم دلم وروحم شادباشه

2706