2733
2739
عنوان

خونه مامانمو میخوام😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3818 بازدید | 223 پست
بعضی موقع میشبنم خونه رو برا خودم مجسم میکنم فکر میکنم الان تو حیاطم ...تو هال هستم ..  تو اشپ ...

وای عزیزم چقدر شبیه همیم

گاهی میترسم خل شم 

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک یه خونه مادرشوهرو دارم اونجا اینقدر شلوغه همیشه  نمیتونم برم  دوهفته یه بار میرم

بغضم شده ... گریه ام گرفت یهویی

فردا تولدمه ... از وقتی عروسی کردم ... ی سال هم تولدم کنارشون نبودم

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
منم تازه زایمان کردم گاهی کلافه مبشم ... خیلی دست تنهام

بسلامتی 

عزیزم

دیگه مجبوری خودت باشی

وای من در حد کلافگی می میرم

واقعا اعصابم نمیکشه دیگه

2731
به قولش هم عمل نکنه خودم پا میشم میام کرج 😂یه بار ک این کارو کنم میفهمه قول الکی به من نده  خ ...

پس شرایطت  خوبه 

خداروشکر.

بغضم شده ... گریه ام گرفت یهویی فردا تولدمه ... از وقتی عروسی کردم ... ی سال هم تولدم کنارشون نبودم

عزززیزم کاش نزدیک هم بودیم

تولدت مبارک

منم متولد مردادم

چ میشع کرد زندگی همینه باید زندگی کنیم ک فقط بگذره

عزززیزم کاش نزدیک هم بودیم تولدت مبارک منم متولد مردادم چ میشع کرد زندگی همینه باید زندگی کنیم ک ...

ان شالله زود برگردیم پیش خانواده مون ... 

الهی آمیییین

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738
اره واقعا  یه مدت تدریس میکردم آموزشگاه چندتا پیدا کردم ولی برای نمره منو میخواستن  فقط ...

😁😁😁 بنظرم آدم تنها باشه بهتر از رفیق فرصت طلب وسو استفاده کنه،،،من دخترم اون موقع که رفتم جنوب میخاس بره کلاس اول بعد بواسطه مدرسه که میبردم میاوردمش با چندتا دوست شدم که همین الانم که اومدم شهرخودمون باهشون درتماسم،،،،،باور کن برا عیدا به شوهرم می گفتم نمیخاد بریم شهرمون بیا برویم کل جنوب بگردیم،،،،سخت نباید بگیری تا سخت برات نگذره،،،،یادش بخیر این حرفا زن صاحب خونمون اونجا بهم گفت،،،،،نگاه یه چیز هم بهت بگم زندگی تو غربت آدم را میسازه محکم میشی تجربه کسب مبکتی،،،چندتا آداب ورسوم چندتا غذا جدید یاد می گیری،،،،وقتی پیش خانواده باشی به اونا متکی میشی ونمیتونی یه زن خود ساخته وزرنگ شی عزیزم ،،این تجربه و نظر من بود

بحث با ناقص خیالان شیوه استاد نیست،،،،علم افلاطون حریف جهل مادر زاد نیست.
😁😁😁 بنظرم آدم تنها باشه بهتر از رفیق فرصت طلب وسو استفاده کنه،،،من دخترم اون موقع که رفتم جنوب می ...

عزیزم حرفاتو قبول دارم

من خودم آدم مستقلی ام

دوسال تویه بجنورد دانشجو بودم خوابگاهی

به زور برم گردوندن  کرمانشاه 

بهترین دوران بود 

سه سالم درسم تو کرمانشاه بود ولی باز خواستم از خونوادم دور بشم 

اخلاق پدرم خیلی بده

الانم اگر دلم گرفته فقط برای مادرم و خواهرم دل تنگم چون در واقع میدونم برم اونجا باز پدرم اخلاقشو نشون میده  بشوهرم میگم برگردیم  خوزستان 

اره خیلی گرمه منم که مربی اموزشگاه هستم همش بیرونم خیلی گرما رو احساس میکنم

چ بد مثل خوزستانه

منم آموزشگاه تدریس میکردم دیگه کرونا اومد ریختش بهم دیگه

من فاصله بین شهر خودمون تا جایی ک الان باشوهرم زندگی میکنم 1 ساعت و نیم هر هفته ام میام بازم دلتنگم& ...

ما فاصله امون تا خونه مامانم نیم ساعته دو روز در هفته میام بازم وقتی میرم دلم تنگ میشه واسشون ...به شوهرم گفتم خیلی خوبه که جای دوری نیستی 😁 

کرمانشاه خودم خوزستانم

عزیزززم 😅😅کجای خوزستانی؟ من ماهشهر تونستی حتماااا بیا اینجا بخدااا ما خیلی دوست داریم مهمان بیاد خونمون و دوست جدید پیدا کنیم😘😘🥰

2706