2737
2739

منو داداشم دوقلوایمم مامانم میخواسته اسم هامونو مهیا ومهیار بزاره اما ننه بزرگم گفته پسره سیناست تمام اون یکی ننه بزرگمم گفته دختره سیماست تمام.

هرکس خود داند و خدای دلش که چه دردی است در کجای دلش ،....💫❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخواستن بذارن مائده ولی چون ما ترکیم مامانبزرگم بد تلفظش میکرد از چشمشون افتاد قرعه کشی کرد اسم الانم درومد

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738

زیبا.اسمه مادربزرگ  پدرم بود.

مامانم و بابام نزاشتن.ولی پدربزرگم اصرار که باید بزارین زیبا🤣بعد بابام گفته بود بابا شاید بچم زشت باشه خب😐

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

زینب می خواستن بزارن 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
منو داداشم دوقلوایمم مامانم میخواسته اسم هامونو مهیا ومهیار بزاره اما ننه بزرگم گفته پسره سیناست تما ...

وای خدا شمام دو قلو هستین😍😍

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

منو خانواده مادریم میخواستن بزارن نیلوفر خانواده پدریم میخواستن بزارن آفرین 😂 آخرشم یه چی دیگه گذاشتن 😄 

البته نیلوفر تو خانواده ۴ نسل چرخیده . یه بار میخواستن رو مادربزرگم بزارن . یه بار مامانم . یه بارم من . رو دختر برادرمم میخوان همینو بزارن😐

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

میخواستن بذارن فرشته، بعد عمه ام یه شعر در وصف فرشته خونده دیگه نذاشتن  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706