2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخ من از وقتی باردار شدم اینجوری شدم.یک دقیقه بیکار بشینم یهو میبینم خوابم برده اونم یکی دوساعت

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

شاد باش برنامه ریزی داشته باش همش فعال باش به گذشته فک نکن تو حال زندگی کن  

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
من نشستم ۸ تا ماسک دوختم  دیروز پیاز سرخ کردم  اگه بیکار باشم منم بی حوصله میشم همش یه ک ...

نفهمیدممگه هر روز آشپزی نمیکنی که گفتی دیروز پیاز سرخ کردم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
نفهمیدممگه هر روز آشپزی نمیکنی که گفتی دیروز پیاز سرخ کردم

چرا هر روز آشپزی میکنم 

دیروز ۳ کیلو پیاز گرفتم برای مامانم سرخ کردم 

آخه ورم مفاصل داره دستش ورم کرده اصلا نمیتونه با دستش کار کنه براش سرخ کردم که فعلا داشته باشه راحت باشه میخواد غذا درست کنه

چرا هر روز آشپزی میکنم  دیروز ۳ کیلو پیاز گرفتم برای مامانم سرخ کردم  آخه ورم مفاصل داره ...

آها متوجه شدم مهربان 

آفرین 

خدا شما و مادرتون رو برای هم حفظ کنه

پیاز سرخ شده اینجوری باکتری جذب نمیکنه  که نگه داشت تو فریزر؟

آها متوجه شدم مهربان  آفرین  خدا شما و مادرتون رو برای هم حفظ کنه پیاز سرخ شده اینجوری ...

قربونت عزیزم نمیدونم والا 

مامانم دیگه چاره ای نداره آخه 

من یه طوری سرخ میکنم که اصلا روغن به خودش نمیگیره ترده ترده