2733
2739
عنوان

كرونا براي شما نفع داشت يا ضرر ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 69 پست

برا من ضرر داشت از درس و دانشگاه افتادم

میخاستم گواهی نامه بگیرم و کلی برنامه داشتم برا تابستون🤦‍♀️

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفع!

بله 

مثلا براي ديجي كالا نفع داشت

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
نفعم مگه داره این زلیل مرده🙄

براي ديجي كالا نفع داشت مثلا

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2728
خدایی کسی نفعی برده

ديجي كالا

اینکه عید با مادرشوهرم سفر نرفتیم و هر وقت مامانم اینا میگن بریم بیرون کرونا رو بهانه میکنم

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2738
پسره منصرف نشه صلوات😄

استرس دارم نکنه بهش منتقل کرده باشم 

ناقل بودم نمیدونستم

رفتم بهش جزوه دادم واسه ازمون لازم داشت

بعدش تستم مثبت شد

اون طفلی الان حالش بد درد قفسه سینه و قلبش درد میکنه

الانم مطب دکتره

دوتا دکتر میگن کرونا نیس آسم

دارم دیونه میشم از نگرانی 😢😢😢

مامانش زنگ زد ک بیایم فعلا پیچوندیم تا من خوب بشم😔😔😔

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
نفع دوماه اول ک همه جا تعطیل بود شوهرم سودکرد.شغلش چوریه ک تعطیلیا درامدش بیشتره

اگه دوس داشتي شغلشون بگو

استارتر اجازه هست من یه سوال بپرسم راجع به کرونا ؟

بفرما عزيزم 💚

بله خیلی هم زیاد.  نفعش برای کسب و کارم.

كارتون اگر دوس داشتيد بگيد 

2706