2737
2739
عنوان

شغل مامان نینی

209 بازدید | 17 پست

سلام دوستای گلم

من امسال کنکور دارم و میخوام ب امید خدا واسه دبیری شیمی برم دانشگاه

خواستم بپرسم ک کسی میدونه چه رتبه ای تقریبا لازمه و حقوق سال اول تحصیل حدودا چنده؟؟

ممنون میشم اگه میدونین بگین❤❤❤

تعداد رای : 4
نظرسنجی
۱
2
50%
۲
2
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا خوش بحالت چه تصمیم خوبی گرفتی که می خوایی بری آنوزش پرورش بهترین شغل برای خانماست من فوق لیسان ...

معلمی شغل خوبیه ولی من دخترخالم پشیمونه از رفتن 

از این کاربری دو تا خل و چل استفاده می کنن😁 بنابراین توهم سوتی گرفتن نزنین🤣

قبولی علاوه بر رتبه به تراز و تعداد پذیرش استانتون و نمره مصاحبه شما بستگی داره شاید یه جایی با ۳ هزار قبول شن اما یه شهر دیگه با هزارم قبول نشن فیش حقوقی تمام دانشجو معلما ۲۸۰۰ ک کسری داره 

میگن‌ مرگ حقه خدایا من حقمو میخام😭😭
2738
چرا اخه من ک ارزومه

اونم دانشگاه فرهنگیانه 

چون با مدرکش نمی تونه خارج از کشور کار کنه پشیمونه قصدش رفتنه از ایران

معلمی شغل خوبیه ولی من دخترخالم پشیمونه از رفتن 

باید علاقم داشته باشی چون سرو کله زدن با بچه ها آسون نیس ولی مطمئن باش از کار کردن تو شرکت خیلی بهتره شرکت باید ۸ ساعت بشینی پشت کامپیوتر و کار کنی و هزار جور بی احترامی مدیرتم تحمل کنی من ۶ سال تو شرکت کارمند بودم پیر شدم بخدا ولی خصوصی تدریس می کردم لذت می بردم حیف که چند سالی از تدریسم میگذره و دیگه رو دروس مسلط نیستم

باید علاقم داشته باشی چون سرو کله زدن با بچه ها آسون نیس ولی مطمئن باش از کار کردن تو شرکت خیلی بهتر ...

معلمی خوبه ولی اگه کسی بخواد مهاجرت کنه دیگه دستش بسته میشه

منظورت دانشگاه فرهنگیان هست فعلا خوب بخون چون قبولی تو این دانشگاه سخته

ن دانشگاه فرهنگیان نمیرم هیچوقت آخه شنیدم ک حجاب اجباریه و نباید زیاد آرایش کرد و تا چندسال اول تدریس باید رعایت کنی منم راستش علاقه ای ب حجاب کامل ندارم

2706