2737
2739

كلي برنامه داشتم ...

درس خوندن روزي ١٠ ساعت تو كتابخونه

عروسي گرفتن

دور دور

مسافرت

باشگاه جديد

اما 

الان كارم از دست دادم

پرخوري عصبي دارم 

دلم براي دانشگاه تنگ شده

براي بستني و فست فود

براي شهريازي و پارك

تولد با دوستام

كافه رفتن

و هممممه چييي😭😭😭

چيكار كنم به اين حس غلبه كنم ؟ 

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم حس تو رو دارم ولی چاره چیه 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید
به واکسنش فک کن ایشالا سریع میاد

گفتن تا ٢-٣سال ادامه داره كه عزيزم

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  
2738
تو تنها نیستی😞هممون گرفتارشیم

💔

این لیستو اگه بخوای ادامه بدی تا ثریا میره 

انقد به خودت یاداوری نکن چه چیزایی رو از دست دادی ، ببین الان چیکار میتونی بکنی. 

وضعیت همه همینه . همه برنامه ها ریخته به هم ولی خب تو این دنیا بخوای دوام بیاری باید انعطاف پذیر باشی 

2706