2737
2739
عنوان

با مادری که بچه های دو سالش رو تا سر حد مرگ میزنه چیکار باید کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1841 بازدید | 100 پست
منم چهار ساله دارو میخورم . الان دوساله که فقط آسنترا میخورم . امروز یهو حالم بد شد انگار رفتم اون د ...

حمله عصبی چجوریه، یعنی زیادی عصبی شدن؟ 

یا بدحال میشید؟ اگر اینه نه نداشتم، اما گاهی یهویی قلبم میاد تو دهنم، نمی‌دونم چم میشه  

حمله عصبی چجوریه، یعنی زیادی عصبی شدن؟  یا بدحال میشید؟ اگر اینه نه نداشتم، اما گاهی یهویی قلب ...

منم تا به حال اینجوری نشدم . امروز یهو ناگهانی سر درد گرفتم بعد بدنم بی حس شد و سرم خیلی سبک شده بود و انرژیم  یهو صفر شد بی حال شدم انگار تو این دنیا نبودم . علائم رو زدم گوگل .نوشته بود علائم حمله عصبی خفیفه .

تا به حال این حالو تجربه نکرده بودم خیلی بد بود 😢

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غلط کردن که میزنن این زدن هم براشون عادت میشه زنداداش من انقد بچشو زد زد تا الان که ۱۰ سالشه با چوب ...

اینا سهم پدر و مادرو میبرن بالا

بچه رو بکشن بزنن دهنش مشکل روانی اینجاد کنن میگن وااا منم مادرم

خب برو خودتو درست کن حیوونم این رفتارو نداره

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
2731
عزیزم شما دخالت نکن ،،لطفا دایه های دلسوزتر از مادر هم نیاین فحش بدین و قضاوتش کنین مطمعن باش دل ...

بله دلسوز تر از والدین نیست ولی اونا هم گاهی اوقات براشون مشکل پیش میاد و اعصابشون بهم میریزه

من فقط یه بار مادرم خیلی عصبانی شد و زد

بعد چهار سال هنوز دستم مثل قبل نشده

مادر منم اصلا نمیخواست و هزاران بار معذرت خواهی کرد و خودش گریه میکرد که چراعصبانی شده و منو زده

پس گاهی اوقات آسیب هم میزنه

و اگر آسیب جسمی خاصی هم پیش نیاد قطعا آسیب های روحی برای اون بچه ها پیش میاد

لا اقة لنا.
وای همسایه ما بچش کوچیکه تازه ب حرف اومده بابا و اینارو میتونه بگه وقتی یه ذره شلوغ میکنه مامانش فو ...

تنبیه بدنی اثرش کمتر از این برخورده.. استرس و اضطراب در انتظارش.. کاش به مامانش بگین... بعضیا بلد نیستن واقعا

من خودم مادرم، خیلی سعی میکنم آرام و منطقی باشم ولی گاهی اوقات فنر روحم در میره بدجوری قاطی میکنم اعتراف میکنم از اون پیامک بهداشت که گفت اگه کسی دردوران قرنطینه خشونت خانگی داره به 123 اطلاع بدین از ترس همسایه ها خودم رو جمع و جور میکنم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
تنبیه بدنی اثرش کمتر از این برخورده.. استرس و اضطراب در انتظارش.. کاش به مامانش بگین... بعضیا بلد نی ...

ببین بقران میشنیدم وقتی اینجوری دعواش میکرد بچه با گریه میگفت بابا

تاحالا نشنیدم بگه ماما...مامان...مام...اصلا بلد نیس انگار

جرعت ندارم باهاش حرف بزنم مث برج زهرماره

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2738
اون بچه اخه چی میفمه که اینجوری  میکنه ته دلم خالی شد

واقعا

من موندم چجوری دلش میاد به بچه ۳،۴شاله پاره تنش بگه برو گمشوووو

بگه دارم ولت میکنم و اون طفلی زار بزنه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
ببین بقران میشنیدم وقتی اینجوری دعواش میکرد بچه با گریه میگفت بابا تاحالا نشنیدم بگه ماما...مامان.. ...

آدم باید اول از بدون بچه بودن خسته بشه بعد باعشق بچه دارد.. کتاب خوندو یا گرفت.. گناه دارن بچه ها.. من شوخی میکنم با دخترم باز باور میکنه دلم میسوزه براش

آدم باید اول از بدون بچه بودن خسته بشه بعد باعشق بچه دارد.. کتاب خوندو یا گرفت.. گناه دارن بچه ها.. ...

من موندم چجوری دلش میاد ب پاره تنش اینجوری بگه

اصلا میگیم شوهرش شمر

چجوری وقتی این بچه از گوشت و خونشه... درد زایمانشو کشیده‌‌‌..تو چشمای درشت اشکیش نگاه میکه میگه گمشو

من دارم میرم تنهات بذارم

و بچه ضجه بزنه!!

من که از پشت دیوار میشنوم میخوام برم یکی بزنم تو گوشش بچه رو بغل کنم بیارم پیش خودم