2733
2734
عنوان

عکس رنگی از رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 83 پست
من هفته قبل  گرفتم تو کلینیک بهبد پیش شهربانو الوندی با دفترچه ۱۸۲۰۰۰شدداروهامم۵۰تومن

درد داره؟؟

دو سه روز دیگه نوبت دارم

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکس رنگی رحم باعث میشه اگه چسبندگی داشته باشید مشخص بشه . و اگه چسبندگی شدید نباشه خودش برطرفش کنه . ...

من متفورمینم تموم شد اما باردار نشدم دکتر قرص جدید نوشته واسه پرولاکتینم.تنبلی هم دارم کلا خیلی نااامیدم

من هفته قبل  گرفتم تو کلینیک بهبد پیش شهربانو الوندی با دفترچه ۱۸۲۰۰۰شدداروهامم۵۰تومن

عزیزم چند روز بعد از اولین روز پریود باید انجام داد؟ داروهاشو همون روز باید مصرف کنی یا قبلش؟ 

2740
من متفورمینم تموم شد اما باردار نشدم دکتر قرص جدید نوشته واسه پرولاکتینم.تنبلی هم دارم کلا خیلی نااا ...

نا امید نباش منم تنبلی تخمدان شدید دارم  فقط برو پیش فوق تخصص نازایی کرجم وقت تلف نکن من الان میرم تهران این ماه نتیجه نگیرم میخام آی یو آی کنم

عزیزم چند روز بعد از اولین روز پریود باید انجام داد؟ داروهاشو همون روز باید مصرف کنی یا قبلش؟ 

روز ده پریودی رفتم دارو هاشم شیاف دیکلوفناک و داکسی سایکلین و مفنامیک اسید بود که همون روز خریدم ولی ز بزنی بهتون میگن قبلش چی بخورید 

من متفورمینم تموم شد اما باردار نشدم دکتر قرص جدید نوشته واسه پرولاکتینم.تنبلی هم دارم کلا خیلی نااا ...

مگه چند وقته اقدام هستی؟

من دکترم گفت متفورمین بخور تا باردارشی.

اگه وزنت زیاده حتما ورزش و رژیم بگیر . فست فود کلا حذف کن . چربی دور شکم خیلی مهمه ازبین بره.

راستی به یه دکتر دیگه هم مراجعه کن . بعضیاشون هیچی متوجه نیستن

2706