2733
2734
عنوان

ما زن ها چرا آنقدر بدبختیم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 777 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بعضی هاتون الکی مثبت نگری میکنید ؟ زنها موجودات بدبختی هستند قبول کنید دیگه🙄🙄🙄😜

اگه خودشون بخوان ن

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
بخدا دل دردش روی مخه من سندرم قاعدگی دارم یعنی دیوانه میشم تا پریود میشم بعد از اونم میشم از دل درد ...

منم همینم...اما میدونی اینکه این دوره رو نداشته باشی یعنی مشکلاتی وجود داره و بیماری‌

خوبه که پریود میشی‌

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
اینا بدبختی نیست زایمان ارزوی خیلی هاست. شب زفاف هم شروع یه زندگی جدید. پریود شدن هم نشا ...

اره واقعا 

چقدر بد نگاه میکنن به نعمتهایی که تو وجودشون هست

من همچین چیزی به دخترم منتقل نمیکنم هرگز 

بیاین خودمونو دوس داشته باشیم

ولی من اینطور فکر نمیکنم. اتفاقا اگه اطرافیان درک داشته باشند خانم بودن خیلی بهتره. مثلا توی پریودی و بارداری و زایمان همش ناز آدمو میکشن. من که از زن بودنم خیلی راضی ام اتفاقا مرد بودن سخته. 

یه خانم مستقل و قوی 
من که راضیم فقط کافیه فکرت مثبت باشه مردا هم زیر این گرونیا زاییدن

وای از دل مردا...به خدا خرید میکنم واسه خونه بغضم میگیره...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜
چرا بعضی هاتون الکی مثبت نگری میکنید ؟ زنها موجودات بدبختی هستند قبول کنید دیگه🙄🙄🙄😜

به خدا من الکی مثبت نیستم کار خونه به این راحتی و خوبی زیر کولر هم که هستیم الانم با خیال راحت دراز کشیدیم و تو نی نی سایت ولوییم چی از این بهتر 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706