2737
2739
دانشجویی

منم همینطور خیلی راحته.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عربی چون مجلسیه

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

من با اینکه قدم بلنده عربی و لبنانی بهم نمیاد .دانشجویی فقط بهم میاد .همون دانشجویی رو فامیلمون دادم سر کرد تو سرش زار زد .فقط عربی بهش میاد .برو سرکن تو مغازه و اونچه مناسبته بردار

2731
2738

ساده سر میکنم.....یه مدت از این شنل دارا میزدم بعدها که عکسمو میدیدم مثل شیطان بودم اصن قشنگ نیس....آستین دارا هم خوبه آجیم و زن داداشم سرمیکنن خیلی بشون میاد

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
من میخواستم عربی بگیرم مادرم گفت لاغری بهت نمیاد لبنانی گرفتم ولی خودم عاشق عربیم😐

وای نگو عربی اتفاقا به لاغرا میاد خیلی هم شیکه

از لبنانی بدم‌ میاد بالاتنه رو بدجور نشون میده

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
کاش عربی گرفته بودم😭

چند گرفتی ؟جدیدا خریدی؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟