2733
2739

الان من به عنوان يه نووجون چه كاري از دستم برمياد وقتي ميبينم پدرم داره خيانت ميكنه ، ١٧ سالمم هس :/ نياينم بگين به تو چه برو درستو بخون 

چیکار میکنه؟؟؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیکا میکنیه ینی چجوری☹☹

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
2738

باهاش صحبت کن بگو به مامان میگم ولی نگو به مادرت 

اگر بخواد دست بکشه که میکشه اگر نه مادرت بفهمه فقط عذاب خودشه

ی جوری هم مادرت راضی کن خونه بزنه به نام خودش ولی ماددرت نفهمه ها،،

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

باید یع کاری کنی با توجه ب شناختت از مادرت اینکارو کن ببین مثلن جدا میشه یا میمونع زندگی کنه اگ میمونع بهتره جلوی همه نگی چون خرد میشه ب خودش بگو ولی اگ جدا میشه یه جوری دست باباتو رو کن ابروش برع

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.
به مامانت بگو حالشو بگیره مهریه ازش بگیره

ی چی میگیا تو این سن و سال با بچه بزرگ اسونه بنظرت

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
2706