2733
2739
عنوان

توضیح در مورد طلاق

491 بازدید | 48 پست

سلام خانوم ها من حقوق خوندم الان دو سه سال تو یه شرکتم ولی قبلش تو دفتر شخصی کار حقوقی می کردم الان چند مورد دیدم که میگن وای طلاق نگیرید طلاق بده جیز 

اول ببینید هر خانمی موقع اشتباه یه مهریه تعیین نی کنه اون واسه خوشگلی نیست واسه این که در هنگام جدایی مدافع زن باشه و همچنین نفقه که تا یه مدت هست

دوم قرن ۲۱ زندگی می کنم به کسی ربطی نداره که زندگی یه نفر چرا به جدایی کشیده و چجوری ولی باز هم من معتقدم خانمی که جدا میشه باید شاغل باشه یا خانواده پشتش باشه

ولی در کل به عنوان یه وکیل با اطمینان میگم طلاق کار بدی نیست و حق هر فرد شخصا یک سال از همسرم جدا شدم و هنوز هم می بینمشون لطفا پیشرفت کنیم 

هر مس باید از خودش شروع کنه تاجامع ما یه جامعه مدرن بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله دقیقا. 

من خودم همسرم از 15 اسفند منو پسرمو ترک کرد 

رفت خونه باباش

خرجی هم نمیده

قصدشم طلاق بنده هست

بدون هیچ دلیلی

خدا نابود کنه همچین مردهایی رو

الهی ب زمین گرم بخورن. یکی مثه خودشون هرزه سر راهشون بیاد

متولد مهر 
2738
بله دقیقا.  من خودم همسرم از 15 اسفند منو پسرمو ترک کرد  رفت خونه باباش خرجی هم نمیده ...

عزیزم حق طلاق داری؟ اگه مرد تا شیش ماه یا یک سال خانواده رو ترک کنه زن میتونه ب دادگاه مراجع کنه و دادگاه حکم طلاقو ب زن میده .و همه ی حقتو ازش بگیر دریغ نکن از هیچی

نه عزیزم و حتی اگه مباشرتی بینتون نباشه بعد از عقد مهریه تم تعلق نمیگیره

کی گفته مهریه تعلق نمیگیره؟ 

فقط اگه باکره باشه نصف مهریه تعلق میگیره باکره نباشه هم کل مهریه تعلق میگیره