2733
2734
عنوان

اومدم قهر راهنماییم کنید

251 بازدید | 36 پست

سلام من تو تاپیکای قبلم راجب همسرم گفتم ک اعتیاد داره.

۱۵ روزه داره خرم میکنه ک مثلا ترک میکنم تا اینکه امروز دیدم باز پاشد رفت بیرون سمت خونه ای ک با دوستاش میشینن میکشن

این چند روز هم فهمیده  بودم ک خرم کرده و میکشه اما کمتر شده بود و ی کم ازم میترسید و بیرون نمیرفت گفتم لابد کم کم میزاره کنار واسه همون ب روش نیاوردم.

اما امروز دیگه نتونستم وقتی رفت بکشه بهش پیام دادم گفتم باز شروع کردی؟ 

باشه زوری ک نیس لابد من برات مهم نیستم دیگه

اون هیچی جواب نداد دو ساعت بعد ساعت ۲ ظهر اومد خونه، اینم بگم ک بخاطر مغازش ک بغل خونه پدرشوهرمه ما اکثرا خونه پدرشوهرم هستیم امروز هم اونجا بودیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خونه پدرشوهرم تو روستاست اصلا دوست ندارم بعدش ماشین هم زیاد گیر نمیاد میخواستم همون لحظه بزنم بیرون از اونجا اما ماشین دست خودش بود مجبور شدم بمونم وقتی اومد الکی گفتم منو برسون سر شهر نوبت دکتر دارم

2738

میخوام بگم اومدم خونمون و میخوام تنها باشم تا وقتی ک تصمیم بگیره بریم کلینیک و دارو بگیره ترک کنه اگر نه هم ک ب جای نفقه ی من اجاره خونه رو بده خودش همون خونه باباش باشه من واسه خودم اینجا زندگی کنم

چی مصرف میکنه؟اگه میبینی داره ایندت تباه میشه ولش کن ولی اگه دوسش داریو راه داره اونم همکاری میکنه کمکش کن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم .     چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاس😎
نه خداروشکر  آخه ب اصرار خودم ازدواج کردم الان جداشم فقط سرکوفت میخورم

سرکوفت بخوری شک نکن بهتره تا بدبختی بکشی یا ی بچه بیاری بیچاره بشه با این بابا فقد باید هی نگاه کنه بچه ها مردم 

چی مصرف میکنه؟اگه میبینی داره ایندت تباه میشه ولش کن ولی اگه دوسش داریو راه داره اونم همکاری میکنه ک ...

هرویین

منو خیلی در رفاه نگه میداره هر وقت نیخوام برم بیرون حداقل ا تومن میده بهم عاطفی و جنسی هم کم نمیزا ه اما اعتیادش رو مخمه

2706