2733
2739
عنوان

برا شمام پیش اومده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خب حق داری باید واسه توهم میاورد،من اگه کسی اینکارو باهام بکنه تا انتقام نگیرم سرم و روی بالشت نمیزارم..

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
بدبینی داری مادر می شی البته بگم حامله ای حساس شدی بشین قرآن بخون برای نی نیتم خوبه

بعدش من خونه مادرمم ظهر داداشم میگه زن بزن شوهرت بیاد پایین برا ناهار گفتم من زنگ نمیزنم بیدار شه خودش میاد میگه وا خودم بهش زنگ میزنم بنده خدا رو مظلوم گیر اوردی تو ...البته ایم بگم حساس شدم تو بارداری وال قبلش این نبوذم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
نبود😂

اخه ۹۹ درصد تیریا همینطورن😂😂

مثلا خودم😂

از یه ترک دیوارم ناراحت میشم باید درست کنه خودشو و هزار بار بگه غلط کردم تا سردیم از بین بره 😂😂

با اسم کاربریم شوخی و جدی جو ندید. ربطش به کامنتامم ندینش. کاری به کار کسی ندارم. کاری به کارم نداشته باشید. 
خردادی هستی 😐

چه مدلین مگه ؟؟

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
2706