2737
2739
عنوان

برا شمام پیش اومده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 71 پست
چه مدلین مگه ؟؟

یه لحظه خوبیم یه لحظه دوست داری کله طرفو بکنی . 

تکلیفت با احساسات معلوم نیست. یعنی چندتا حس مختلف یهو میان سراغت 

من خودمم خردادیم

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من ویار داشنم از همه چیز متنفرم به زور میکنن تو حلقم به خیالشون ملکه صبا باردارم لباس اتو میکنم ...

اخی عزیزم 😍

ولی خدارو شکر ک هواتو دارن 

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤
دلم سوخت برا شوهرت 

خودمم دلم براش میسوزه😂😂چی کار کنم فک کن برا ناهار داداشم گف زنگ بزن بیاد پایین گفتم بیدار شه خودش میاد گف باش خودم اصلا زنگ میزنم بهش 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2728
یه لحظه خوبیم یه لحظه دوست داری کله طرفو بکنی .  تکلیفت با احساسات معلوم نیست. یعنی چندتا حس م ...

یه خردادی ماهی تازه اشنا شدم باهش خیلی عجیب و مرموز هست دقیقا همینطوره که میگی احساسش انگار همه چی با هم قاطی پاتیه 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
الان به خاطر این بچه اینقدر لوسم کردن همه که روانی شدم به شیر پسته که ازش متنفرم دارم گیر میدم😂😂

منم دوران بارداری خیی لوس میشدم ولی حیف زود تموم شد دخترم همه اونارو زهرمارم کرد😁

2738
حالا جالبه من حالمم از شیر پسته بهم میخوره همه میدونن ولی کلی گشتم تا این بهونه جور شد

پس قطعا چون می دونستن بدت میاد گفتن مطمئن بودن هوس نمی کنی☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
منم دوران بارداری خیی لوس میشدم ولی حیف زود تموم شد دخترم همه اونارو زهرمارم کرد😁

اره منم همیچین لوس شدم که انگار ملکه صبا تو شکمم

پس قطعا چون می دونستن بدت میاد گفتن مطمئن بودن هوس نمی کنی☘

اصلا شیر پسته مهم نیس میگم کع یهویی روانی شدم هوس کردم قهر کنم😂😂دنبال بهونه بودم اینو یادم اومد حس بدیه واقعا دوست دارم قهر کنم

اعصابم خورده بنظرم همه شوهرا باید کشته شن😂😂

چه راه حل خوبی🤣🤣🤣🤣

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/