2737
2734
عنوان

روز تولد مادرو فرزند در یک روز

232 بازدید | 22 پست

سلام خوشگلا خوب هستید؟بچه ها من خیلی ناراحتممم😭😭😭من این ماه میخوام اقدام کنم اگه نگرفت و موند واسه ماه بعد و گرفت درست تولد بچم میفته روز تولد من احساس میکنم اگه تولدمون یک روز باشه همه منو از یاد میبرن ...خودمم که در تدارک تولد بچم خواهم بود نظرتون چیه اگرم بخوام اقدام نکنم باید اقدامم رو بندازم دوماه بعد که احساس میکنم دیر میشه  یک در میانم نمیتونم اقدام کنم چون رژیم تعیین جنسیت گرفتم واسه دختر شدن۳ساله که اومدم خونه خودم  همه هم ازم بچه میخوان😭😭خواهششش میکنم کمکم کنید بلاتکلیفم😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من و مامانم یه روز بودیم همیشه بابام دوتا کیک جدا میخرید و کادو جدا

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

از الان حسودی بچه تو میکنی؟😂 اتفاقا تو یه روز باشه قشنگتره که

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

کمتر از پنج درصد ممکنه دقیقا همون روز پیش بینی شده بیفته. 

بچه منم دقییقا روز تولد پدرم افتاد! جالب بود! 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

احساس میکنم سنت کمه تا مادر شی اون موقع کل وجودتو فدای بچت میکنی اصلا برات مهم نیست که روز تولدت کسی تو رو یادش نباشه خودتو میکشی تا برای بچت همه چیزو خوب فراهم کنی

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2706