2733
2734
عنوان

خانوما میخوام دستم تو جیب خودم باشه چه مشاغلی رو پیشنهاد میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2564 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اون زمان باید پدرت خرج خیاطی رو میداد که یه هنری داشته باشی یه پولی دستت بیاد .الان بگو کدوم شهری ...

پدرم وضع مالیش خوب نبود اصلا شوهرم خودش گفت مدرسه نرو برو یه حرفه یاد بگیر خودم خرجشو میدم حتی گفت چرخ خیاطی هم خودم میگیرم اما بعد زد زیرش

خدایا هیچی ازت نمیخوام فقط دخترمو تو پناه خودت حفظ کن 
2731
تو اون زمان باید پدرت خرج خیاطی رو میداد که یه هنری داشته باشی یه پولی دستت بیاد .الان بگو کدوم شهری ...

تبریز ۵۸متره خونه ام 

پدرم وضع مالیش خوب نبود اصلا شوهرم خودش گفت مدرسه نرو برو یه حرفه یاد بگیر خودم خرجشو میدم حتی گفت چ ...

خیاطی برای یه زن شغل خوبیه اگر میتونی ادمه بده البته نیاز نیست دوره کامل ببینی برو پیش کسی که خیاطی میکنه برای مشتری ور دست وایسا هم کار یاد میگیری هم بعد از چند وقت میتونی با دوختهای ساده شروع کنی چرخ بخر راه میفتی از رو بالشتی و ملحفه و این جور چیزا شروع کن 

خیاطی برای یه زن شغل خوبیه اگر میتونی ادمه بده البته نیاز نیست دوره کامل ببینی برو پیش کسی که خیاطی ...

تو جهیزیه ام چرخ خیاطی گرفتم اما نرفتم نمایندگیش تا راه اندازیش کنه

2738
تبریز ۵۸متره خونه ام 

خوب تبریز خوبه شهر بزرگیه میتونی دررامد داشته باشی برو چادر دوختن و بی جامه دوختن و یکی دو مدل مانتو و بلوز یاد بگیر همین دوخت های راحت و انحام بده از پولی که در میاری برو اموزش ببین و پارچه بخر اموزشگاه نرو برو پیش یه خیاط خوب بگو جلسه ای ازم پول بگیر یه جلسه برو پولش و بده باز دوباره سفارش بگیر پارچه بخر برو اموزش ببین من خودم پارچه فروشی دارم برای همه ی خیاطهای دور و برم مشتری میفرستم بعضی ها فقط نوار پرده و دور ملحفه و روبالشتی اینا بلدن بدوزن براشون کلی مشتری میفرستم شما هم به پارچه فروشها بگو برات مشتری بفرستن در عوض شما هم براشون تبایغ کن

تو جهیزیه ام چرخ خیاطی گرفتم اما نرفتم نمایندگیش تا راه اندازیش کنه

پس یه پله جلویی یه خانمی رو میشناسم بدون اینکه خیاطی بره ازتو اینستا خیاطی یاد گرفته چند تا سی دی و کتاب هم خریده الان انقدر قشنگ میدوزه و کار میکنه کلی هم مشتری داره میگه از بسکی دوست داشتم خدا کمکم کرد تونستم خیاطی کنم الان مغازه گرفته

2706