2733
2734
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20221 بازدید | 585 پست
اره آفرین اسی حالا زرتی ب پسره نگی دستام چطوره شاید واقعا متوجه نشه بعضی ایرادها البته مال شما ک ا ...

مگه میشه متوجه نشه نمیدونم تا الان شده یا نه ولی من دستامو زیادی جلو چشاش آوردم سعی کردم روراست باشم باهاش اون نفهمیده یا هم فهمیده گفته مهم نیست یا گذاشته بعدا بزنه تو سرم 😭

واقعا میگی؟ من میخواستم بهش بگم دستامو ببین اگر دوسشون نداری ازدواج نکنیم من مجردی رو به مطلقه بودن ...

نگیاااااااا چند سالته چقدر عقلت کمه خداااااااااااااااااا

قشنگ برس بهش اسکراپ کن لاک بزن مانیکور بکن تو خونه(اگه بلد نیستی سرچ کن تو نت یاد میده)

ی انشگتر ناز بنداز (انگشتر گنده بندازی دستتو ظریف تر نشون میده)

عااااااشق دستات میشی من عاشق دستامم چون خیلی بهشون میرسم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نگیاااااااا چند سالته چقدر عقلت کمه خداااااااااااااااااا قشنگ برس بهش اسکراپ کن لاک بزن مانیکور بکن ...

جمله اولت😂😂

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

ببین عزیزم دید مردها و زنها با هم فرق داره.الکی حساسش نکن.والا من اون قسمتی از بدنم که خودم دوسش نداشتم شوهرم عاشقشه.

من موهام لخت لخت ،ارزوم بود ازدواج کنم فر شش ماهه بزنم.شوهرم از فر متنفره.میگه از شرایطم واسه زن گرفتن موی لخت بوده.ناخن هام هم پهن هست و جنسش جوریه که بلند نمیشه سریع میشکنه. منتظر بودم بعد ازدواج برام کاشت،  شوهرم میگه عاشقتم که ناخن بلند نمیکنی.از ناخن بلند چندشم میشه.ببخشیدا اما میگه فکر میکنم میرن دسشویی زیرش شسته نمیشه.میبینی عزیزم.نقطه ضعف هایی که من فکر میکردم.برا اون نقطه قوته

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
نه اصلا، اگه مهم بود توجه ميكرد و بهتون ميگفت پس مطمعن باشين ك اصلا واسشون مهم نيست 

من اصلا مردا رو نمیشناسم چجوری ان بعضیا میگن ریز بین نیستن واسه همین یکم امیدوارم

مQUOTE=146154043]واقعا میگی؟ من میخواستم بهش بگم دستامو ببین اگر دوسشون نداری ازدواج نکنیم من مجردی رو به مطلقه بودن ...[/QUOTE]

وای دختر دیونه شدی حتی اگر تا الا ن دقت نکرده یا مهم  نبوده براش بهش هشدار میدی که این نقطه ضعفته و بعدا ازش سو استفاده میکنه 

از این بعد هرکی مسخره کرد بگو حسود من از خودم راضیم  

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن