2737
2739
عنوان

بالجبازی شوهرچه کنم

197 بازدید | 15 پست

یه خونه ی نقلی پایین شهرداره که زندگیمونو اونجاشروع کردیم.بعداز مدتی متوجه مشکلات بزرگی شدم..به محض ساکن شدن دیدم کسی خونمون نمیاد..بعدن فهمیدم اونقدر سوراخ سمبه داره که بوی تعفن ونم نمیده...۵۰ تاپله میخوره تابرسیم به واحدمون..توی محله ی دلگیر وساختمانی باساکنین بدنام..خلاصه ، همسرم چون خودش تاشب نمیاد خونه اهمیتی به عذاب کشیدن و زندونی بودن من توی خونه نمیده...چندساله که بهش التماس میکنم اینجارو رهن بده و با ده پونزده تومن اختلاف نزدیکتر به خونه ی مادرم یه جا رهن کنه..باتوجه به اینکه من باردارم و نمیتونم تنهابمونم یا اون پله هارو روزی چندبار برم وبیام..اماشوهرم لجبازه..میگه همینی که هست..تو موظفی هرجاکه من خواستم زندگی کنی پس بهونه نیار...(منم مجبورشدم جمع کنم بیام خونه ی مادرم تا بهش حالی کنم که واقعا دیگه نمیتونم اون شرایطی که برام ساخته رو تحمل کنم)

شما باشید باهمچین موقعیتی چیکارمیکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ در این حدی ک شما میگی جاش افتضاح باشه نمیمونم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

کارت درسته 

تازه‌ میتونی شکایت کنی 

شوهرت موظفه خونه و زندگیی رو برات بسازه که وقتی مجرد بودی توش زندگی‌میکردی 

اون راحتی و اسایشی رو فراهم کنه که قبلا تو خونه مدرت داشتی.اگه غیر اینه میتونی‌بری دادگاه و دادگا حمایتت میکنه و شوهرت رو موظف میکنه‌ک محل زندگیت جای بهتری باشه

خودت باش👌 مگه خودت چشه؟!!
2738
بمون و نیا  ما هم چند مورد تو فامیل داشتیم دخترداییم اومد خونه مادرش تا شوهرش خونه روفروخت

خیلی ممنونم.روحیه گرفتم عزیزم❤..بااینکه خانواده ی خودم هم طرف اون هستند و همش میگن خوب چیکارکنه بیچاره پول نداره..اما میخوام مقاومت کنم.

قهرت اشتباهه . کم کم و باسیاست جاتو عوض میکردی

خیلی تلاش کردم..واسطه جورکردم..خودم به بنگاهها سپردم وبردمش چندجاروببینه‌‌..بامحبت وصحبت هم نشد..حتی توفامیل کسی روپیداکردم بهش پول بده.اما جوابی ندادوسکوت کرد...فقط میگه تو از هیچ چیز مستاجر نشینی خبرنداری.

عزیزم ببین شوهرت روی چی حساسه با ارامش روی اون چیز کار بکن . مثلا من قبلا از منطقه ای ک ساکن بودیم خوشم نمیومد و شوهرم به شدت غیرتی و منم هر روز که غذا و چایی شو میدادم بهش میگفتم امروز یه دقیقه رفتم بیرون همه پسرا طبق معمول جمع بودن و هیز هستن ولی به کسی تهمت نزن اسم کسی و نیار بگو بد نگاه میکنن و من معضبم من شوهرم به این حساس بود و سریع رفتم از اون محل.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
کارت درسته  تازه‌ میتونی شکایت کنی  شوهرت موظفه خونه و زندگیی رو برات بسازه که وقتی مجرد ...

متشکرم...بااین وضع دادگاههامون بعید میدونم طرف من رو بگیرند..خونه ی پدرم ۵۰۰ متر بودواین خونه ۴۸ متر..الانم داریم چهارنفر میشیم...تازه پدرومادرش هم از شهرستان میان یک هفته می مونن..از همه بدتر اینکه هیچ سیستم تهویه نداره ..نه توی راه مله ها نه توی آشپزخونه..هرچی غذا همسایه میپزه بوش پخش میشه توی واحد ما..

عزیزم ببین شوهرت روی چی حساسه با ارامش روی اون چیز کار بکن . مثلا من قبلا از منطقه ای ک ساکن بودیم خ ...

وای چه باحال...همسرم خودش توی اون ساختمون کلی دشمن داره..معتادو دزد زیادن...چندبارباهاشون درگیر شده اما توی گوشش کردند که از جایی که هستی تکون نخو ر که ممکنه همین خونه ای که داری رو هم از دست بدی. 

متشکرم...بااین وضع دادگاههامون بعید میدونم طرف من رو بگیرند..خونه ی پدرم ۵۰۰ متر بودواین خونه ۴۸ متر ...

اوه اوه 

چقد داغون

حق داری بخدا 

اصلا از حقت کوتاه نیا

حداقل اگه شکایت نمیکنی ازش ،سخت پای تصمیمت وایسا 

بذار خونه بهتر بگیره

به نظرم‌ اگه وضعش خوبه به کم هم راضی نباش 

بذا جای خوب خونه بگیره 

خودت باش👌 مگه خودت چشه؟!!
2706