2733
2734
عنوان

ازدواج بدون رضایت مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 209 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما هم خانواده هامون موافق نبودن و ازدواج کردیم  الانم باهاشون ارتباط نداریم  برگرد ...

میشه یکم از داستانتو باز کنی و توضیح بدی خیلی دوست دارم بدونم

هرجاضعف نشون بدی.. داری میگی دفعه بعدم تیرتو بزن همینجا! √  
2731
ان شاء الله که از رو جوانی نباشه

چرا؟ درسته كه رسمه دختر بده ولى ٢ نَفَر ميخوان با هم زندگى كنن پدر و مادر بدبخت تو اين اوضاع جور بكشن؟ به نظر من همه خرجا بايد با خود پسر و دختر باشه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

ببخشید مگ ما چمونع ک میگ ب قوم کرد نمیدم؟؟؟؟؟

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

ولی تحت هیچ شرایطی قیدپدر مادرتو نزن الان داغی بعد ها مطمئن باش تو سرت میزنه و تو زندگی هزار تا مشکل پیش میاد ک ب پدر و مادر احتیاج داری 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
2740
مادر من از کردا بدش میاد میگه اونا به زنا زور میگن

اتفاقا خیلس تابع زن هاشونن کی بتون اطلاعات غلط دادع؟

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
این حرفت درست نیست عزیزم الان ممکنه اینجا یه کرد باشه از حرفت خیلی ناراحت میشه

من كوردم و ناراحت نشدم گلم

تو همه ي قوميت ها همه جوره هست شايد مادرشون يك خانواده كورد كه واقعا به زن زور ميگن ديده و اين تصور براش ايجاد شده، مردسالاري تو همه ي قوميت ها هست و مربوط به تربيت خانوادگي خودشونه نه صرفا قوميت

اتفاقا خیلس تابع زن هاشونن کی بتون اطلاعات غلط دادع؟

خیلی*

دنبال دلت برو این مسئله به مادرت ارتباطی نداره ولی باهاش مهربون باش تا تحملش براش راحت باشه&nbs ...

فعلا دارم همین کارو میکنم ولی هر چی مهربونم باز هر روز کلی حرف بهم میزنه و میگه ازت نمیگذرم.

اون چون معلمه 8سال باید اونجا بمونه و از طرفی مغازه املاک داره که کارشم حسابی گرفته ولی اگه بیاد تهران کارشو از دست میده و اینجا باید بریم مستاجری

هرجاضعف نشون بدی.. داری میگی دفعه بعدم تیرتو بزن همینجا! √  
چرا؟ درسته كه رسمه دختر بده ولى ٢ نَفَر ميخوان با هم زندگى كنن پدر و مادر بدبخت تو اين اوضاع جور بكش ...

آره حرفتو قبول دارم

منظورم این بود قبول کردن شزطا از روی آگاهی باشه نه جوونی

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...
2706