2737
2739
عنوان

تجربه مهاجرت

396 بازدید | 14 پست

برای مهاجرت هر تجربه ای دارید بگید

نظرتون در مورد پناهندگی 

اگر کسی توانایی ویزا داشته باشه 

کار درستی که پناهنده شه؟ 

و اینکه از نظرتون چه کشوری برای زندگی خوبه 

و از چه نظر علاقه مند هستید

من خودم نظرم امریکاس ولی بسیار سخته

با سوئد هم موافقم 

تجربه مهاجرت هم داشتم ولی برگشتم 

الان دلم می خواهد اگز میرم درست حسابی و تحقیق کرده برم  اخه می دونین هر کی یه چیز می گه ادم گیج می شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دایی من پنج ساله آمریکاست ... گفت اگه کرونا نبود همین الان برمیگشتم ... اون اونجا زندگیشو ساخته آدم موفقیه ولی میگه ایران موفق تر بودم اگه می موندم ... میگه کسی اونجا موفقه که متولد اونجا باشه یا از بچگی اونجا باشه ... خودت قضاوت کن 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
دایی من پنج ساله آمریکاست ... گفت اگه کرونا نبود همین الان برمیگشتم ... اون اونجا زندگیشو ساخته آدم ...

همه اونای که رفتن چون زندکی راحتی دارن میخوام ما وسوسه نشیم همین میگن 

من عموم المان اینطور احساس نارضیتی میکته میگی خدا به دادش برسه بعد تو بهترین شرایط و موقعیت داره هم خودش خانم ش بچه هاش

من خواهرم با دوست الان سه سال کانادا زندگی میکنن فقط بخاطد حس دلتنگی مادرم دلش تنگ‌میشه واقعا خیلی راًًضی از همه لحاظ

2738
همه اونای که رفتن چون زندکی راحتی دارن میخوام ما وسوسه نشیم همین میگن  من عموم المان اینطور اح ...

اونجا  کار حرف اول می زنه 

ولی فرقش اینه  دغدغه نداری 

مثل اینجا پر دغدغه نیس 

اصلا قیافه هر کیو می بینی نالس

والا همیشه میگه ارو پا نژاد پرستن،اگه یکی بره تا قیامت هی بهش به چشم خارجی نگاه میکنند،رفتارشون سرد ...

اصلا هر کشوری اول خودشو دوست داره مثل ما که با افغانیا خوب نیستیم   طبیعیه  ولی خوب کلا اره سردن واقعا اینو من تجربه کردم

2706